Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Barátnőm kutyája folyton...

Barátnőm kutyája folyton megharap belém mar mit tehtek? Mit csináljak, csináljunk, hogy ez megváltozzon!

Figyelt kérdés
Ha pórázra van téve megsétáltathatom meg is tudom simogatni, de mikor elmegyek tőle akár reggel akár este mindig nekem ront és harap . Mit tegyek/tegyünk vele? Bántani nem akarom csak elérni, hogy ne támadjon meg.
2013. dec. 2. 12:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem hívjatok házhoz kiképzőt, vagy menjetek el vele megfelelő kutyaiskolába. Azért írom ezt, mert ennyiből nem tudunk segíteni, max. találgathatunk, mert ehhez látni kéne a kutyát is, titeket is.
2013. dec. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Féltékeny rád, alaposan. Nincs megnevelve a kutya.
2013. dec. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez csak nevelés kérdése. A kutya nevelést viszont meg kell tanulni! Erre való a kutyaiskola és a sok-sok magyar nyelven is elérhető szakirodalom.
2013. dec. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Akiteki ***** válasza:
Fogadunk, hogy yorki?
2013. dec. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
én is yorkit akartam írni XD
2013. dec. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
mennyi idős?
2013. dec. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Németjuhász ,szuka és 2 éves .
2013. dec. 2. 22:45
 8/14 Akiteki ***** válasza:
Bebuktam. Akkor még veszélyes is. Sürgősen kiképző!
2013. dec. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
kiképzőre pépnzem nincs ez a legnagyobb baj .Amit produkál az hogy nem erőböl támad harap hanem megfog de keményen nem tudjuk hogyan induljunk neki tisztára ügy néz ki ,engem betolakodónak vesz csináltam neki kenelt ha be van zárva és kint vagyunk be nem áll a szája ha a kenel közelébe megyek nekiront és meg van őrűlve.Nehezen halgat el pár napja ez 2 órába telt ,figyelmet nem fordítok felé lehet ez a baj ?
2013. dec. 3. 07:54
 10/14 A kérdező kommentje:
Még valami ami eszembe jutott Menhelyből hozták ki a kutyát Májusban én csak Szeptemberben kerűltem a közelébe .2 emberrel élt eddig rájuk nincs veszéllyel de rajtuk kívűl senkit sem fogad el.
2013. dec. 3. 08:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!