Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mi a jobb táp...

Szerintetek mi a jobb táp nagytestu kolyoknek Royal canin giant puppy vagy Acana Puppy large breed? Netán Eucanuba nagytestueknek?

Figyelt kérdés
2013. dec. 2. 21:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Royal canin vagy Eucanuba, de inkább a Royal canin
2013. dec. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
13%
Én a jó húsos velős marhalábszárcsontra szavazok. Traanszba fog esni, ha meglátja.
2013. dec. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
Acana vagy Flatazor
2013. dec. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Akiteki ***** válasza:
Lehet, hogy transzba esik, de később meg kómába. A csont nem étel. Én a Royalra vagy az Acanára szavazok. Az Eukanuba sokat romlott.
2013. dec. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
5%

Az eukanubában szerintem túl sok a (nem megfelelő) fehérje, szóval én nem etetnék azzal, royallal meg amúgy sem.


Én Josera kids-el etettem.

2013. dec. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
27%
Régen nem voltak ilyen szent szarok, érdekes módon akkor sem halt éhen egy kutya sem.
2013. dec. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
Nekünk a royal canin jobban bejött, bár a miénknek 80%-ban főzök, csak 20%-ban kap száraz tápot. Bármennyire is jók, egy ember sem élne űrhajós kaján egész életében csak azért, mert abban megfelelő arányban vannak a szükséges tápanyagok.
2013. dec. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%

Amelyiktől nem f*sik. elnézést a kifejezésért.

Ennyi belefektetéssel etetheted nyers kajával is. Az pedig jobb, mint bármely táp.

2013. dec. 3. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
én is a Flatazort javaslom. Nem nyujtja meg hirtelen a kutyát, teljesen egyenletes növekedést biztosit.
2013. dec. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

nemértem mit raknak ezekbe a tápokba hogy egyik kutya megnyúlik másik f*sik harmadiknak csomókban hullik a szőre, a másik hízik, a következő csontsovány...

Akárhogy is nézem, egy normálisan fejlődő szervezet nem produkál ilyen szélsőséges reakciókat.


Amíg táppal etettem a kutyám úgy nézett ki, mint egy felfújt csirke - ha láttatok már olyan csirkét, akit tápon szupergyorsan felnevelnek, és egy olyat, ami kukoricát eszik, akkor el tudjátok képzelni. Bocs a kitérőért.


Nyers kaja óta izmos, mozgékony, se nem kövér se nem sovány ... a finom vonalakban is látszik rajta, szóval teljesen más.

2013. dec. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!