Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyáknak mennyire fontos a...

A kutyáknak mennyire fontos a kényelmes fekhely?

Figyelt kérdés
Mióta nálunk van a kiskutyám (1 éve) műanyag fekhelye van,benne egy párnával.Viszont úgy érzem,mintha nem lenne neki ez annyira kényelmes,nem mindig alszik benne.Vegyek neki egy puhát is?
2013. dec. 2. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Én vennék neki. Gondolom Te sem szeretsz kényelmetlen helyen feküdni.
2013. dec. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan fontos mint neked,vagy egy cicának. Itt a karácsony szerintem lepd meg egy pihe-puha fekhellyel,vatera pl tele van gyönyörű,új,puha fekhelyekkel bolti ár töredékéért.
2013. dec. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a fekhely méretével lehet a gond (?), maga a műanyag annyira nem zavarhatja ha párna van benne. A mi kutyánk pl. a szőnyegen alszik, fekhelyet nem lehet neki venni mert mindent szétrág, de mindig talál magának egy kényelmes helyet. :) Egyébként egyik kutyánk sem szereti az ilyen "korlátozott" mozgásteret nyújtó fekhelyet, a másik kettő is inkább a kanapét vagy a szőnyeget preferálja, lehet a tiédnél is csak ennyi a gond. :)
2013. dec. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert nem mindig alszik a fekhelyén, nem biztos, hogy kényelmetlen neki. Idáig minden kutyámnak különböző helyei voltak a lakásban, ahol pihentgettek. Volt mindegyiknek olyan helye, ahol általában többet volt. De mindig váltogatták a helyüket. Az udvaron is megvoltak a kedvenc helyek, több is.
2013. dec. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Akiteki ***** válasza:
100%

A kutyák a legkényelmetlenebb helyeken szeretnek aludni, inkább az elhelyezés a fontos. Van kutyám, aki összehajtogatja magát a székre, hogy belásson az ágyamba. Mások meg a legkisebb lukakba préselik be magukat éjszakára, hogy ne zavarja őket senki. Van kutyám, aki kitalálta, hogy a tv állvány alsó polcán alszik. Amíg pici volt, ez el is ment, de aztán egyre nőtt és egyszer csak beszorult. Alig bírt kimászni. Éjszaka meg még vándorolnak is, hol itt alszanak, hol ott.

Akár vehetsz neki másikat, de nem biztos, hogy abban többet fog aludni, mint a mostaniban.

2013. dec. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Néha a konyhakövön alszik , máskor pedig a kanapén a párnák között vackolódik el, hanyatt fekve, kinyújtózva, kéjeseket nyögve. Úgyhogy , szerintem szeretik azért, a kényelmet is. :D Ettől függetlenül van neki is fedett odúja a szoba sarkában párnával... nagyon ritkán megy be oda. Többnyire csak akkor ha azt szeretné, ne zaklassák. Olyan havi 1-2 alkalommal.
2013. dec. 3. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi vettunk neki egy nagy puha parnas kutyaagyat, a mi agyunk melle tettem, es minden este abban alszik, kivetel nelkul, nem is jarkal, vegigaludja benne az ejszakat.Nem tepi szet, neha ovatosan ragcsalja a csucsket, de inkabb csak osszenyalja, vigyaz ra:-)
2013. dec. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám vándorol. Az ágyunk mellett van a fekhelye, kezdi ott. Onnan padló, onnan másik szobában a fotelja, onnan kanapé, onnan föld, majd megint a fekhely...és így tovább.
2013. dec. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!