Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért fázik ennyire a kutyám?

Miért fázik ennyire a kutyám?

Figyelt kérdés
22-23 fokos kazánban van. nagy puha vacok, plusz még be is van takarva és reszket. nem tudom mit tehetnék még, egyáltalán mi lenne vele, ha kint kellene telelnie. kistestű, rövidszőrű, jagd terrier. kutyaruhát nem fogad el.
2013. dec. 3. 06:53
 1/10 anonim ***** válasza:
nekem van egy tacskóm, és pont ilyen. nem tudsz semmit tenni.. el kell fogadni, ő ilyen fázós. :\
2013. dec. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Öreg? Mert akkor már nagyon szoktak fázni.
2013. dec. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
3 éves
2013. dec. 3. 07:24
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
Látod hogy GYK-n sincs mindig válast
2013. dec. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nincs valami lappangó betegsége? A Jagd-ok elég szivós kutyák, nem fázós tipusúak. Féreghajtva mikor volt?
2013. dec. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak azért remeghet mert fázik, lehet idegi alapon is vagy legrosszabb esetben valamilyen betegség állhat a háttérben. Ilyen körülmények között nem szabadna fáznia. Láttad már lihegni miközben remeg mert akkor a fázás kizárható.
2013. dec. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is az jutott eszembe, hogy lehet fél, vagy stresszel valamiért és azért remeg. Egyébként az sem túl jó, ha éjszakára a kazánházba van, nappal meg kint, mert akkor megfázhat és azért is remeghet, ha beteg.
2013. dec. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
orvos mikor látta utoljára?
2013. dec. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
tegnap voltunk orvosnál, minden rendben vele.
2013. dec. 3. 16:33
 10/10 anonim ***** válasza:
nálunk például a táp sok mindenen változtatott...nálunk francia bulldog van kint (ne rökönyödjetek meg, ő mentett kutyus és nem tudom bent tartani, mert mindent elkövet, hogy kijusson, de fázik ha -5 körül van. Kipróbáltam, hogy melyik táptól érzi jobban magát, és találtunk egy párat ami jobban feltölti őt...nem a legmárkásabbak, de bejöttek (a softmix a kedvence, ami kb egy szinten mozog a darling-chappi-friskies félékkel), és mellé szokott kapni konzervet vagy husit, levest, épp ami van. Növesztett egy fél kg zsírt kb, azóta nem olyan vészes a helyzet.
2013. dec. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!