Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet postán elküldeni állatot?

Lehet postán elküldeni állatot?

Figyelt kérdés
Csivi kölykünket megvenné egy nő de Nyírbátorba lakik mi meg Székesfehérvárott.ha,elküldöm postán annak van valami módja?Rendesen vigyáznak ott rá?Nem kéne hogy baja legyen amíg odaér az új gazdához.
2013. dec. 3. 16:10
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Inkább nem írok semmit, mert fennakadna a trágárságszűrőn...
2013. dec. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 intense ***** válasza:
100%

[link]

NEM, NEM LEHET!!!

2013. dec. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Eltekintve attól, hogy a posta szabályzata mit tesz lehetővé... mégis, hogy gondolnád megoldani? A fél-egy kilós kiskutyát beraknád egy dobozba, bélyeget ragasztanál rá, meg jobb esetben egy "vigyázz, törékeny" matricát és a több munkanap alatt teljesítő postára bíznád????

Tessék felülni a buszra, vagy kocsiba, és elvinni Nyírbátorba, vagy félúton (pl. Budapesten) találkozni.

2013. dec. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
jézusom, tényleg léteznek ennyire sötét emberek?
2013. dec. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekedet nem akarod elküldeni a Zalaegerszegen élő nagyszülőkhöz?


(aki nem érti, tekintse meg Magyarország térképét)

2013. dec. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Nem igaz hogy mindenkivel csak kötekedni tudtok nagy állatbartátok!!!Nem fogom még odavinni mikor már 5 hónapos és így is csak éppenhogy visszahozza az árát annak amit beleöltem ebbe a kutyába!A többi testvérét elvitték 6 hetesen volt akinek kivittem vonatállomásra meg mindenhova,most ezt már nem tudom finanszírozni és kész!És nem úgy gondoltam hogy mint egy levelet úgy adom föl hanem beleteszem egy kutyatáskába és akkor úgy elviszik arra a postára ugyanúgy lenne súlya után fizetve meg minden!Nem kell egyből belekötni az emberbe nem vagyok egy állatkínzó!
2013. dec. 3. 16:22
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
A csivava ennyire összeforrt a kőbuta emberekkel?
2013. dec. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
0%
Eleve 5. és 7. hónap közötti kutyát nem is szabadna más gazdához adni, mert ez az az időszak, amikor igazi kötődést alakítanak ki a gazdájukhoz. És ha épp ebben a kritikus időszakban váltanak gazdát -- és persze környezetet --, esélyes, hogy nem fognak tudni soha igazán kötődni.
2013. dec. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

"Nem fogom még odavinni mikor már 5 hónapos és így is csak éppenhogy visszahozza az árát annak amit beleöltem ebbe a kutyába!"

Most ebbe ne menjünk bele, majd más úgyis leírja helyettem....


"A többi testvérét elvitték 6 hetesen"

6 hetesen???


"És nem úgy gondoltam hogy mint egy levelet úgy adom föl hanem beleteszem egy kutyatáskába és akkor úgy elviszik arra a postára ugyanúgy lenne súlya után fizetve meg minden!"

Tegyük fel, hogy a posta felülmúlja önmagát, és ha feladod a kutyatáskát szerda délután, akkor csütörtök délután Nyírbátorba ér. Addig a kutya mégis mit csinál a kutyatáskában???


Beszéld meg a vevőjelölttel, hogy jöjjön el érte. Vagy fizesse az útiköltségedet. Ha ennyit nem képes rászánni pluszban a leendő kutyájára, akkor meg ne add neki, mert az első hasmenés el fogja vinni a kutyát, ha az állatorvost se tudja finanszírozni.

2013. dec. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
7. válaszoló: úgy néz ki igen. meg a yorki is :D
2013. dec. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!