Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet hogy az apja Dalmata?

Lehet hogy az apja Dalmata?

Figyelt kérdés
Az lehet h a kutyám testén vannak feketés foltok, de a fehér szőrétől nem nagyon látszódnak. A mancsa a szájpadlása meg az ínye is foltos! ( rózsaszín alapon feketés foltok) Az anyja Kaukázusi juhászkutya de az apja: ?
2013. dec. 3. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
mutass fényképet!
2013. dec. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azok csak pigment foltok.A dalmata SZŐRE foltos(pöttyös),a te kutyádnak (száj,íny) bőrpigmentációi vannak,ami teljesen más.


Nekem törzskönyves amstaffom van (tehát biztos,hogy nincs benne Dalmata) és neki meg a nyelvén van folt,illetve a bőrén is a fehér szőr alatt.A korral ezek a foltok sokszorozódnak.

2013. dec. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Akiteki ***** válasza:
77%
A dalmatának nem a szája foltos :) Eddig még soha nem bámultam a kutyáim szájpadlását, de most megnéztem: van foltos és tuti nincs bennük dalmata.
2013. dec. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Andizsuzsi ***** válasza:
Az én kutyám keverék, nagy valószínűséggel tacskó és retriever. Az ivartalanításkor leborotválták a hasán a szőrt, és akkor látszott, hogy a gyönyörű rókavörös szőre alatt fekete-fehér foltos a bőre:)
2013. dec. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Akiteki ***** válasza:
100%
Sok kutyának foltos, pöttyös a bőre. Köze nincs a dalmata szőrének pöttyösségéhez.
2013. dec. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Annyira aranyos a kutyám, hogy ilyen foltok vannak rajta! :)
2013. dec. 8. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!