Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám hányt és szédült,...

A kutyám hányt és szédült, most már abbahagyta, fekszik nyugodtan, teljesen normális. Mi lehetett a baja? Ugye nem mérgezés okozta ezt?

Figyelt kérdés
Sajnos orvoshoz még nem tudom elvinni, meg kell várnom apukámat hogy hazaérjen. Csak nagyon aggódom miatta, hogy esetleg megmérgezték. Nyugtassatok meg kérlek hogy ezt nem mérgezés okozta :( úgy gondolom hogy ha mérgezés lenne akkor még mindig rosszul lenne de ez csak kb 2-3 percig tartott.

2013. dec. 4. 12:43
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
már egy keveset evett és ivott is azóta
2013. dec. 4. 12:47
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy valami rohama volt? Evett a tünetek előtt valamit? 2-3 perc az nagyon rövid idő mérgezésre. Már nem élne akkor. De minél előbb keressetek fel egy orvost!
2013. dec. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem evett semmit, legalábbis nem tudok róla mert most jöttem haza nemrég, még boldogan futott oda hozzám, azután láttam hogy elkezd szédülni és utána hányt egy keveset. utána még mindig szédelgett egy kicsit de azóta semmi baja.
2013. dec. 4. 13:06
 4/12 A kérdező kommentje:
milyen rohama lehetett volna? még soha nem csinált ilyet, nagyon megijedtem :S
2013. dec. 4. 13:08
 5/12 anonim ***** válasza:
epilepszia, esetleg? a szédülés miben nyilvánult meg?
2013. dec. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
dölöngélt, furcsán járkált és furcsán emelgette a lábait
2013. dec. 4. 13:16
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is epilepsziás rohamra tippelek.
2013. dec. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
az epilepszia nem rángógörcsökkel, remegéssel jár? az én kutyám ilyet nem csinált
2013. dec. 4. 13:34
 9/12 Akiteki ***** válasza:
100%
Epilepsziás roham sokféle lehet. Ami percekig tartó rángatózással, eszméletvesztéssel jár, az a nagyroham. De ezen kívül lehet enyhébb tünet: szédülés, dülöngélés, fura kábulat... A hányásról még nem hallottam, hogy az epilepszia tünete lenne, de nem kizárt.
2013. dec. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm szépen a válaszokat. amint hazaér apum visszük a kutyát orvoshoz. remélem semmi komoly baja nincs :(
2013. dec. 4. 13:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!