Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megfurdethetem a 6 hetes cane...

Megfurdethetem a 6 hetes cane corso kiskutyamat szerintetek?

Figyelt kérdés
2013. dec. 5. 15:19
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
37%
Te vagy a tenyésztő?
2013. dec. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Miért akarod megfürdetni? Hacsak nem retkes vmitől kegyetlenül, akkor ne!
2013. dec. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
69%
Tenyésztő ilyet nem kérdez...
2013. dec. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
78%
6 hetes kölyköt az anyja takarítja napi rendszerességgel amikor éppen szoptatási idő van..
2013. dec. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
78%

Tudom, hogy tenyésztő ilyet nem kérdez, ironikus voltam. Vagy egy szaporító akinél ott a kölyök, vagy szaporítótól vette, mivel tenyésztő 8 hét előtt nem ad el. Szaporítói vonalat erősíti hogy olyan retkes, hogy meg akarja fürdetni.

Természetesen visszavonok mindent ha talált kutyáról van szó, akkor viszont állatorvoshoz vele! Nem tanácsos megfürdetni fél éves kora előtt, vagy maximum kozmetikában.

2013. dec. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Nem talaltam tegnap vettem es lakasban tartom de elegge budos szegenykem..:-)
2013. dec. 5. 15:31
 7/32 anonim ***** válasza:
88%
Minek vettél meg egy 6 hetes cane corsot? Pont ez az a fajta aminél nagyon fontos az alomban történő szocializáció. Vissza kéne vinni 2 hétre, ez amúgy már TÖRVÉNY, így aki eladta neked törvényt sértett. Ezen kívül örülj, ha legalább egy fajta jellegű keveréket vettél és nem egy 2 éves palotapincsit akit rád sóztak kölyök cane corsonak.
2013. dec. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Egyébként meg milyen putriból hoztad hogy büdös a kutya? Egyébként majd 4-6 hónapos kora körül nézd meg, olyan szaga van hogy kifordulsz a lakásból, ez van, ez a kutyaszag. Nálunk 1 éves korára elmúlt. És nem, nagyon nem kéne megfürdetni.
2013. dec. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
60%

Olvastam hogy ki mit válaszolt, és hogy te mit reagáltál.. Lehet ilyenek a magyarok, de legalább van annyi eszük, hogy tuják mi a törvény, hogy tudják a kis kölyköket meddig kéne az anyjánál hagyniuk, hogy tudják, később nagy árat fizetsz azért mert nagyon hamar elszakítottad az anyjától.

Nem tudom mennyi ész kell ahhoz, hogy felfogja pár ember, hogy a kölyköknek nem azért kell a 12-14 hét az anyja mellett, mert miért ne, hanem azért mert ez alatt az idő alatt tanulja meg az anyja által azokat a dolgokat amiket később használni fog. Ez a 12-14 hét az amikor kialakul a kölykök személyisége, megtanulja, hogy miképpen kell viselkednie ha embert lát vagy más állatot.

De sajnos vannak olyan magyarok akik kevés aggyal születnek, és nem képesek felfogni bizonyos dolgokat, és nem fogja megérteni, hogy ha a kölyök már 1-2 éves miért kezelhetetlen, vagy beteges..

Hát, igen.. ilyenek a magyarok.. De hál istenek sokan vannak akik tudják, nem hiába jött létre a törvény, és igyekszenek is betartani..

2013. dec. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
71%
Jobb fiatalon levágatni a fülét, ok, ÉS? És akkor miért is van nálad 6 hetesen? Még mindig nem értem. Ismerős... Mindig azok a fránya szaporító ismerősök.
2013. dec. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!