Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik kutya...

Szerintetek melyik kutya fajták számítanak manapság divatosak?

Figyelt kérdés
Már van kutyám, nem ez alapján szeretnék választani, pusztán érdekel

2013. dec. 5. 18:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Felénk sok raptorr..banc van, náluk még mindig a yorki, westie, bolognese és a másik, csivava, francia bulldog, mopsz.


A sok "HVCS" még mindig bullterriert, amstaff-ot választ.


A menő családi kutya felénk: vizsla (minden sarkon látsz legalább egy vizslát, nagyon durva) boxer, beagle, labi, és hasonló keverékek.


De ha ki kéne emelnem a különösen divatos fajtákat, akkor a vizslát, bullterriert, amstaffot és francia bulldogot mondanám.

2013. dec. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én is így vettem észre, bár vizslát, annyit nem láttam mostanában. amiről még sokat hallok az a husky.
2013. dec. 5. 20:25
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is huskym van, nem könnyű eset, erre meg elkezdte minden hülye venni...csak az a baj, hogy hosszútávon a kutyák szívják meg....

Itt nálunk is amúgy nagy divat a vizsla, boxer, mostanában feltűntek collie-k is. Eddig egyet se láttam, az elmúlt hónapban meg 7-et is megismertem, és nem alomtesók, mert van köztük tk-ves is, meg nem tk-ves is...

Ami még nagyon menő az a goldi, staff, és a roti.

Sajnos utóbbi kettő nagyon sok van, és borzalom a párost nézni séta közben. A gazda alig tudja lefogni a mindenkire kitámadó nagy kutyát...

De, szerencsére, mivel nem nagy városban lakok nincs sok panel ház, ezért nincs sok szobacirkáló sem. bár, inkább néznék egy póráz végén őrjöngő yorkie-t, min egy rotit.

2013. dec. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát... vizslák, agár, amstaff, és a kis fehér kutya.
2013. dec. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Viszont pulit, egyet kettőt láttam eddig, amit nem értek, mert nagyon helyes kiskutyák. :D
2013. dec. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és a Bulldogok különböző fajtái. Nekem ők pl nem tetszenek, és nem is egy lángelme kutyák, ahogy észrevettem. :*
2013. dec. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nah csak ne bántsuk a bulldogokat :D nagyon is okosak tudnak lenni, csak nem akarnak néha mert fárasztó nekik :D:D:D
2013. dec. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy egyetértek az előzőkkel, amstaff, bullterrier, vizsla, yorki és mostanában megint úgy vettem észre hogy a goldenek újból kezdenek feltörni.
2013. dec. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a labradorok elég népszerűek mostanában. :)
2013. dec. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%

felénk a foxterrier(a bicikliülés arcú)kuvasz és az a rántotthúsarcú ebek a menők. (bocs hogy dinkán fogalmaztam)

ídőseknél roti.ebből már probléma is volt. azt mondta a sxomszéd néni ,hogy nem köti meg mert a kerítéstől nem tud kijönni. kb 120cm-es deszkakerítés. kb 1km-t kerülök, hogy eljussak melóba fogak nélkül a faromban.

2013. dec. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!