Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretném kutyámat meglepni...

Szeretném kutyámat meglepni karácsonyra egy fekvőhellyel, de milyet válasszak?

Figyelt kérdés

Van egy amstaff-szerű keverék kutyám, akinek szeretnék vásárolni egy fekvőhelyet karácsonyra.

Hol tudnék olyat vásárolni, amit nem tesz tönkre egy hét alatt? Nem igazán jellemző rá hogy szétrágjon dolgokat, de azért valami tartós megoldás kellene.

Tudnátok ajánlani párat? Nem tudom merre induljak el.


2013. dec. 5. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Én egy nagyobb lábtörlőt vettem fekhelynek, ez nem drága és tisztítani is könnyű.
2013. dec. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekunk puha peremes kutyaagyunk van, puha vastag parnaval, es egyaltalan nem tepi szet. / pedig o is staffi/
2013. dec. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#2:


Erről valami linket nem tudnál dobni? Valami jó kényelmes kéne neki is, hogy szívesen feküdjön ott :)

2013. dec. 5. 19:57
 4/7 anonim ***** válasza:

Én egy ilyesmit varrtam neki: [link]

Csak az enyém egyszerűbb :D 2 téglalap alakú anyag között darált szivacs :)

2013. dec. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem nagytestűm van, így a fekfekvések megelőzése miatt speciális fekhelyet választottunk.

[link]

2013. dec. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5: Ez tetszik.. És más nem is kell, elég puha? Ez nem is túl drága meg elég jónak tűnik, lehet ezt kéne nekem is megvenni :)
2013. dec. 6. 00:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon puha és tök jó tartása van. Mi félbe szoktuk neki hajtani (én ebayről rendeltem 1mx1,5m-est) néha ráfekszem én is, meleg és tényleg nem érezni a talajt alatta :)
2013. dec. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!