Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kell kinyomni a kutya...

Libra991 kérdése:

Hogyan kell kinyomni a kutya bűzmirigyét?

Figyelt kérdés
Semmi használható infót nem találtam a neten erről. Pl az érdekelne, hogy milyen erővel kell nyomni? A mirigy elhelyezkedését tudom, de hogy milyen erőkifejtés kell hozzá azt már nem.

#kutya #bűzmirigy #bűzmirigy kinyomás
2013. dec. 6. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem állatorvos precízen, szakszerűen megteszi ezt neked 1-2 ezer forintért.
2013. dec. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Meg lehet tanulni,de nem netről...


Vidd el állatorvoshoz nálunk kb. 1200 ft ....Nem hal bele ekkora összegbe senki.

És kérd meg,hogy mutassa meg hogyan kell.De nem ajánlott otthon csinálnod,ha nem értesz teljesen hozzá.

2013. dec. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Neked sehogy... Ezt nem lehet neten megtanulni. Én még kozmetikusnak sem hagytam soha, pedig ők valamennyit tanulnak róla a gyakorlatban, mert ha rosszul csinálják, nem javítanak, hanem komolyan ronthatnak a helyzeten. Vidd el egy orvoshoz, majd ő kinyomja. Egyébként ezért éri meg lelkiismeretesnek lenni, a dokim, akihez már régóta járunk, tőlem még soha nem kért pénzt a bűzmirigy kinyomásáért, pedig van többször, hogy semmi másra nincs szükség.
2013. dec. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!