Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igaz az hogy vannak olyan...

Igaz az hogy vannak olyan emberek akik arra tenyésztenek és idomítanak kutyákat hogy nőkkel dugjanak? Valahol olvastam már nem tudom hol de ez kamu vagy tényleg igaz?

Figyelt kérdés
2013. dec. 6. 16:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
24%
Beteg emberek vannak. Csiccsolnia tudna mesélni.
2013. dec. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
6%
Ez diszkrimináció! Mért mindig csak a nőknek jár minden jó?
2013. dec. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 zsuzsabazsa ***** válasza:
12%
Szeretnél egy erre idomított kutyát????
2013. dec. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Utolsó: NEM!!!!!!!!
2013. dec. 7. 13:30
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
Erre nem kell tenyészteni, vagy idomítani a kutyát. Amelyik kan még nem volt szukával, simán megdug egy nőt.
2013. dec. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 zsuzsabazsa ***** válasza:
17%

ma 17:22

Hülyeséget beszélsz. Nem dug meg nőt a kutya.

2013. dec. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
64%

Nekem ismerősöm mesélte hogy épp együtt voltak párjával, ő volt felül és a kutya úgy gondolta hogy beszáll 3.nak..


És nem idomította rá senki.


Ettől függetlenül úgy gondolom hogy külön erre tenyésztés nincs :D inkább idomítást tartom valószínűnek..

2013. dec. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%

Nem vagyok járatos a témában :D de szerintem először is valami "vágyfokozó" szert adhatnak be neki, aztán utána a kutyának már tökmindegy hogy hogy a nőt dugja, az asztal lábát vagy a szomszéd tyúkot.


Valahogy így tudom elképzelni.

2013. dec. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 pityubá' ***** válasza:
45%
Igaz, első kézből tudom tanusítani, mivel nálam is van kettő a pincében, akit erre tanítok
2013. dec. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 zsuzsabazsa ***** válasza:
81%

Na most ha éppen tudni akarjátok a kutya előbb szop le egy pasit mint nőt megdug és miért meg is mondom. Azért mert az ondó szaga ugyanolyan mint a tüzelőszukák szaga.

Amit te hallasz az csak egy csalás mert amit hallasz azt úgy csinálják, hogy a csajszi bekeni ott magának valami édességgel amire a kutya ráugrik és lenyalizza, vagy éppen a hapsi ondóját keni oda és ezért ugrik rá.

2013. dec. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!