Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valami baja lehet?

Valami baja lehet?

Figyelt kérdés

A kutyám iszonyatosan csúnyán csinál amikor megmosom & utána megtörlöm törölközővel.

Tudom, hogy a kutyáknak nem a szívük csücske a fürdés, de az enyém úgy csinál, mint aki szét akarna szaggatni miközben törlöm a bundáját és persze a fogaival is próbál harapni. Arra gondoltam, hogy esetleg van valami seb rajta, de nem látszik semmi. Semmi baja nincs ráadásul a nap többi részében, csak ekkor, amikor fürdés van.

Vélemények ?


2013. dec. 6. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs előtte túl nagy tekintélyed. Nem szereti, de ha te lennél a vezér akkor zokszó nélkül csinálná amit kell. Az enyém sem szeret, de ha kell hát kell. Látványosan szenved, de eszébe nem jutna rám morogni/odakapni. Torkára lenyúlok ha olyan kerül a szájába ami nem kéne, sebét is fertőtlenítettem már a szeme mellett mikor megkapta egy másik kutya játék közben. Na akkor ha akarja leharaphatta volna a karom, de semmi. Mikor fáj neki valami inkább elhúzódik, de nem felém támad. Nem szabad hagyni neki, meg kellene nevelni!
2013. dec. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az a baja,hogy nincs megnevelve.


A nevelés megoldás a problémára.Mi az,hogy egyáltalán eszébe jut,hogy megharapjon...?

2013. dec. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem, nincs túlzottan megnevelve.

Egyéves még és eddig 90%-ban nem én neveltem őt, ezért túlzottan el lett kényeztetve.

2013. dec. 6. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!