Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elüthetem a kutyát, ha már a...

Elüthetem a kutyát, ha már a gazdája direkt kiengedi az utcára kóborolni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok állatgyilkos! De egyszer rám támadt a kutya, mert idegbeteg valószínűleg, és mikor szóltam a szomszédnak azt mondta, bizonyítsam be, hogy az Ő kutyája harapott meg!

Kennelben tartja, de kiengedi az utcára, hogy sétáltassa meg magát, az meg az egész ház előtti területet magáévá hiszi. Jöttem haza gyalog, mikor rám rohant a morogva ugatva, és beleharapott a kezembe! Rá rugtam egyet, majd visszarohant a házhoz!

Azt mondta erre a szomszéd, hogy bizonyítsam be hogy az Ő kutyája volt!


"Márpedig Ő nem engedi el sosem, láthatom, hogy kennelben van!"


Én meg azt látom az ablakból, hogy késő éjszaka 11 után direkt elengedi. Nagy csaholás, kinézek, kinyitja a kennel ajtaját, majd a kutya reflexből megy ki az utcára!

Ilyen tákolt kerítése van, azon kifér a kutya!


Most bosszút tervezek, fájt a kezem mikor ráharapott!

Arra gondoltam, hogy egyszer majd mikor épp kint fog a kutya portyázni az utcán, "véletlen" arra fele megyek nagyobb sebességgel a kocsimmal, és "véletlen" a kutya elé kerül!

És akkor majd bizonyítsa be, hogy én gázoltam el!

Fog sírni utána?



2013. dec. 6. 18:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Készíts egy felvételt arról, hogy kiengedi a kutyát, és az talán már elég, hogy kimenjenek hozzá.

Ne a kutyát büntesd, ő semmiről nem tehet :( Bár tudom, hogy ez nem vigasztal, ha rád támad...

2013. dec. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Jesszusom, ezt ne csináld. Bosszuld meg az emberen, ne a kutyán. Lehet, hogy nem túl kedves az a kutya, de erről csakis a gazdája tehet, meg az elcseszett "önsétáltató" módszere!

Jelentsd fel, állíts magad mögé pár szomszédot akik tanuskodnak, fotózz sokat, akár le is videózhatod ahogy kiengedi a kutyát. Sőt, ez már közterület, ha kimegy az utcára, ott meg ugye szabadon videózhat bárki, így bizonyítéknak is el fogják fogadni. Szóval próbáld ilyen módon megoldani ezt, ne bántsd azt a szerencsétlen kutyát. Pláne ne üsd el...

2013. dec. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 piriiiiii ***** válasza:
92%

De igen, állatgyilkos vagy.

NE A KUTYÁN ÁLLJ BOSSZÚT. Nem a kutya a hibás, hanem a f aszfej gazdája, aki hamissá tette és elengedi éjszakára. Valami hatóságnak szólj, bár kétlem, hogy a kutyának úgy jobb lenne...

Egyébként ismerem ezt a kint-az-utcán-a-szomszéd-kutyája dolgot, a mi összes szomszédunk is állandóan elengedni a kutyáját, ki az utcára, meg a környéken messzebbről is jönnek mindenféle kutyák, és nem lehet gyalog közlekedni szinte, mert minden sarkon ott trónol egy kutya.

Ne gázold el a kutyát, akár megharapott, akár nem. Felőlem tövig lerághatná a lábamat, én nem volnék képes elütni pusztán bosszúvágyból. Így is annyi gázolás van...

2013. dec. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

EZ NEM MEGOLDÁS!

Az a szerencsétlen állat nem tehet arról,hogy gyökér a gazdája, ne őt büntesd vele.

Egyet értek az első hozzászólóval, a legjobb lenne,ha felvételt készítenél róla, vagy ráhívnád a rendőrséget.

Ha ennyire zavar, ne járj arra, de ne a kutyát büntesd,mert az állatkínzás BŰN, és akkor mehetsz a dutyiba.

2013. dec. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
61%

Elolvastam, nem tudok sokat hozzáfűzni, nem is szeretnék, mert az "papírt" nem tűrő lenne.


Ha eltudsz számolni a lelkiismereteddel, akkor tégy amit akarsz. Lebeszélni úgysem tudunk.

2013. dec. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
NE üsd el!!!! Azt tudom javasolni amit az előző írt, esetleg egy viselkedésterápia segíthetne a kutyán, utána viszont keress neki új gazdit. Ha rossz körülmények között van a kutya, pár fotóval mellékelve küldhetsz egy levelet az állatvédőknek, akik először odamennek, felmérik a terepet majd ha jogosnak találják az indítványt bírósági végzéssel elveszik onnan a kutyát. Az még segíthet hogyha levideózod amikor elengedi!
2013. dec. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Bocsánat, azt amit az első írt. Esetleg a gazdát üsd el :D Ő hibája, nem a kutyáé. Természetesen ne vedd ezt gyilkosságra buzdításnak.
2013. dec. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Most belegondoltam! Igazatok van, a kutya csak az végrehajtója volt, de az okozója az a gazda!
2013. dec. 6. 19:07
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Remélem minél hamarabb megoldódik, mert ez a kutyának sem jó! Merre laksz? Esetleg tudnék segíteni felkeresni valamilyen szervezetet.
2013. dec. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%
A bosszú az bosszút szül. Ha gondod van azt intézd el másképp és ne a kutya elgázolása járjon a fejedben.
2013. dec. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!