Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez most komoly?

Ez most komoly?

Figyelt kérdés

1. eladja a kutyáját aki szerintem nem is fajtatiszta vagy cserélné két szuka MIXRE???????? csak szerintem felháborítóak az ilyen emberek?

[link]


2013. dec. 6. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajnos komoly :( ennél már csak az felháborítóbb (vagy inkább sajnálatos) hogy valaki olyan buta hogy mégis megveszi és nem látja a dolog mögött a kamut
2013. dec. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szia!


ugyan az a kutya...

[link]


Mindegy, hogy huskyt kap érte, vagy csivavát?? Ez azért érdekes...

Én amikor vettem a mudimat, nem lett volna mindegy, hogy mudit kapok, vagy pl moszkvai őrkutyát. De ha valakinek mindegy...

2013. dec. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Akiteki ***** válasza:
100%

Nem mindegy neki, mert szaporításra kell. Mivel tenyésztőnél nem kapni kék szemű huskyt, ezért minden szaporító erre áll rá.

És mi az, hogy LILA csivava? (még ha nem is hasonlít csivavára az a szerencsétlen)

2013. dec. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

pfu, szerencsétlen kutya.

off: amúgy miért nincs kék szemű husky tenyésztőnél?

2013. dec. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
off: azért mert a kék szem nem jár kézenfogva az egészséggel, a tenyésztésnél pedig az egészség az elsődleges szempont, a kinézet csak harmadlagos szempont.
2013. dec. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Akiteki ***** válasza:
100%
Mert nem attól husky, hogy kék szemű. Az egy genetikai defekt. Nem véletlen, hogy a fajták többségében a kék szem kizáró ok a tenyésztésből. A kék szemű huskyk gyakrabban akadnak fenn a szemszűréseken.
2013. dec. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nekem is lenne egy off-om:

ennek a kutyának milyen a szeme?be van gyulladva?

2013. dec. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
off-off: mostanában sokszor látok olyan huskyt aminek az egyik szeme barna, a másik meg kék. ez a keveredés a szaporítás miatt van?
2013. dec. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Akiteki ***** válasza:
offoffoff :) nem. ilyen is van.
2013. dec. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!