Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Befogadtam 2 kutyát, egy...

SOS! Befogadtam 2 kutyát, egy szukát meg egy kant. Már multkor tettem fel kérdést, összeragadtak a részletek lent?

Figyelt kérdés
Szóval el akarták altatni ezt a kan és szuka kutyát, nem igazán értek hozzájuk, de ezt nem hagyhattam...gyanítottam h tüzel a szuka, de nem volt vmi látványos nem nagyon vérzett. na ma arra keltem amikor kinéztem hogy összeragadtak. természeesennem csináltam semmit, nhehogy valamelyikn ek baja legyen, viszont, örülök ha enni tudok nekik venni, havi 40-ből élek...internetem is csoda hogy van még. szóval tudtok-e olyan helyet ahol mondjuk max 10-ből kijönne az ivaratlanítás? ez a karácsonyra szánt pénzem. illetve ha sikerül, akkor azt külön kell mondani h be van fedezve? vagy ha nem sikerül van vmi esemény utáni tabletta, halottam ilyesmiről? kérlek segítsetek nem akarok 10-12 kiskutyát, félek hogy rossz helyre mennének.
2013. dec. 7. 09:17
 1/8 anonim ***** válasza:

10-15ezerből jön ki egy ivartalanítás!

Állatorvos függő. de szokott lenni akciózás..Lehet a karácsony, hogy közeleg valahol lesz akció!

2013. dec. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Akiteki ***** válasza:
Tabletta nincs. Létezik injekció, de az többe kerül, mint az ivartalanítás. Nézd meg a környékeden lévő orvosok árlistáját, esetleg kérj részletfizetést.
2013. dec. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem jelzed az állatorvosnak hogy befogadott kutyák akkor ad valami kedvezményt.. másnem részletre fizetést
2013. dec. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hol laktok, de én Hatvanban ismerek ilyen orvost, Töltéssy doktort.
2013. dec. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha menhelyről hoztad őket, esetleg nem tudsz tőlük segítséget kérni?
2013. dec. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2013. dec. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Pest megye. Sajnos utcainak, de rájuk akarták hívni a gyepmester vagy kilőni...:(
2013. dec. 7. 13:56
 8/8 Akiteki ***** válasza:
45%
Rendes menhely nem ad ki egy helyre ivaros kant meg szukát. Az erőszakos gazdakeresésre tippelek, mikor a nyakán maradnak a szaporítónak a kölykök és mindenfelé ordibál, hogy azonnal vigyék el, különben lealtatja őket. Aztán ilyenkor mindig akad valami jótét lélek, aki kétségbeesésében még fizet is érte, holott esze ágában sem volt megkutyásodni.
2013. dec. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!