Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megfelelően fejlődik szerintetek?

Megfelelően fejlődik szerintetek?

Figyelt kérdés
Most 2 hetes és 5 napos fajtatiszta közép-ázsiai juhász kölyök 1,85 kg. Idős (8 éves) anyakutya kölyke. Csak 1 kölyök született.

2013. dec. 7. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Miért kellett egy 8 éves szukát elletni...Amúgy a megfelelő fejlődést az állatorvos dönti el,akinél már járnotok kellett volna,a vemhesség alatt legalább 3x,majd ellés után már 2x...
2013. dec. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mutass róla fényképet!
2013. dec. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Sajnos nem szándékos volt a fogantatás! Eddig még sosem fordult elő, hogy össze kapart a két kutyó,de most sajnos meg történt. Az állatorvos nem foglalkozik mifelénk ilyennel. Az oxitocint is én adagolom a kutyámnak elléskor, mert a doki szerint nem is kellene neki. Eddig ivartalanítani sem akarta a kutyát, mondván ennek a kutyának mindegy nem lehet kölyke. Mindegy nem akarom másra hárítani a felelősséget. Én vagyok hibás, mert nem kerestem másik állatorvost. Itt a kép a kölyökről: [link]

[link]

2013. dec. 8. 00:21
 4/8 anonim ***** válasza:
az apakutya is káj volt?
2013. dec. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jó nagy. Ivartalanítsátok a szukát és lehetőleg a kölyköt is ivartalanítási kötelezettséggel adjátok új gazdinak.
2013. dec. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mik azok a szögek a második képen?
2013. dec. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

4.Mint írtam fajtatiszta, tehát két törzskönyves kutya kölyke.

5.Ivartalanítva lesz a kutya.

6.A kép egy karbantartás alatt lévő kutyaól tetejéről készült mert az ő óljukban rosszak voltak a fényviszonyok.

Amúgy köszi válaszokat!

2013. dec. 8. 18:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagytestű kutyáknál,ahány hetes a kölyök,annyi kg. De mivel öreg az anyuka előfordulhat,hogy kisebb. Majd befogja hozni ám. szép baba ! Anyuka teje egy kicsit gyengébb ebben a korban. 1 hét múlva adhattok neki,már áztatott tápot,valami jobb félét ,vagy darált húst.
2013. dec. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!