Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám (mopsz 1,5 éves)...

A kutyám (mopsz 1,5 éves) most kapott Vanguard Plus 7 (kék és zöld) kombinált védőoltást.2 órával az oltás után a szeme bedagadt, hányt, öklendezett. Segítség?! (többi lent)

Figyelt kérdés
Azóta kapott az esetleges allergia ellen valamilyen oltást (szteroid), jobban lett utána, de most megint rosszul van... Milyen tünetei lehetnek az allergiának?

2013. dec. 7. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezek pont az allergia tünetei lehetnek,ha megint rosszul van,akkor menjetek vissza a dokihoz,ha már nem rendel,akkor pedig hívd fel.

Egy mopsz kényes a hányásra,megfulladhat könnyen.


Valószínű allergiás a hatóanyagra.:(

2013. dec. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm.! hát már visszamentünk egyszer, kapott is valamit. most jobban van.:)
2013. dec. 7. 18:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Másfél éves kutyának a legtöbb doki nem szívesen ad be kombináltat veszettséggel. Legközelebb kérjed külön.
2013. dec. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
veszettséget nem kapott. azt már júliusban megkapta.
2013. dec. 7. 19:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Bakker, az ismerős 4 éves kutyája is szintén pénteken kapott veszettségi oltás - pontosan nem tudom hogy mit - de szerinte ugyanazt mint minden évben és a kutyája szintén hányt, bedagadt a feje. Tehát allergia. De egyébiránt nem az semmire


Most vagy ennyi az allergiás állat - vagy az oltóanyagon variáltak?


Kicsit sok ez így nekem, mert vinnem kell az enyémet is nem sokára oltatni és nem szeretnék így járni....

2013. dec. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is allergiás rá. Most kapott szurit, várjuk hogy allergiás lesz-e :S
2013. dec. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!