Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Üdvözlet sürgős választ várok...

Váradi Attiláné kérdése:

Üdvözlet sürgős választ várok a kérdésemre ha lehet. Ha valaki tud kérem segítsen el merjem e vállalni a munkát? A tulaj nem tartózkodik otthon. Komoly segítséget kérek. Köszönettel.

Figyelt kérdés
Segítségre lenne szükségem. Olyan bentlakásos munkát kínálnak ahol 6db buldog kutya van és még egy kistestű más fajta is. A kutyák 2 évesek. Lakásban vannak tartva
2013. dec. 8. 16:23
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
És mi a kérdés, gond?
2013. dec. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Ha félsz a kutyáktól, akkor ne vállald.

Azzal van problémád, hogy bent vannak a kutyák a lakásban?

2013. dec. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Ha nem félsz a kutyáktól,szereted őket és a munka más szempontból is megfelel,miért ne vállalnád el?

Milyen munkakörről van szó?

2013. dec. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Nem mindegy, milyen buldog.

Nem mindegy, milyen szerződést írtok alá. ha netán beteg lesz egy kutya, képes vagy-e felismerni, hogy baj van? Milyen mértékű felelősséget várnak el tőled a kutyák állapotában?

2013. dec. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat.Kutyám nekem is van kettő puli de kint vannak a kertben ezek meg bent a lakásban. nem is az a gond hanem hogy a hat idegen kutya hogyan viszonyulna hozzám és még a kicsi is.Szeretem az állatokat. egyébként a házat rendben kell tartani na meg a kutyákat.Takarítás etetés fürdetés stb.
2013. dec. 8. 17:25
 6/9 A kérdező kommentje:
A !/5 ösnek igaza van tényleg ha valami baj lesz mit fogok csinálni A gazdi külföldre jár két hetente két hétre.
2013. dec. 8. 17:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha baj van, hívod az állatorvost. Beszéljetek meg alaposan. De nem hiszem, hogy megharapnának vagy ilyesmi. Nyilván előtte többször találkozz velük a gazdi jelenlétében és alapisan beszéljétek meg a részleteket, pl hogy kell etetni, sétáltatni őket (hét kutyát pl nem tudsz kivinni egyszerre, az biztos). De én szeretem a kutyákat, örülnék egy ilyen munkának :)
2013. dec. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A 7/7-nek nagyon köszönöm a nyugtató szavait.

Mivel nagy szükségem van a pénzre nagyon afelé hajlok hogy elvállalom.Ha valami miatt nem jön össze értesítelek. Még egyszer köszönöm.

2013. dec. 9. 06:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem vállald el nyugodtan. Írjatok szerződést, kérj napirendet, hogy mikor mit kell csinálnod, kérd el az állatorvosuk telefonszámát, esetleg egy rokonáét is, aki ha nagy gond van, akkor tud segíteni (egyiket orvoshoz kell vinni, akkor valakinek kell-e maradni a többivel) Én anno külföldön dolgoztam kutyakennelben(8 hónapot), kb.45 kutya volt rám bízva, többnyire hétvégén voltam velük egyedül, hét közben a család is otthon volt. De fel volt írva az orvosuk száma, meg egy rokoné is, ha gond adódik tudjak kit hívni. Szerencsére nem volt rá szükség. A kutyák engem kb. egy hét alatt elfogadtak, és mivel jól beállított napi rutint tartottam, szépen szót is fogadtak. Ez 5 éve volt. Idén kaptam egy lehetőséget, hogy míg ők elmentek a világkiállításra, addig ismét vigyázhattam rájuk 2 hétig, és az akkori kutyák még most is megismertek :)
2014. nov. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!