Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elég neki ha ezt kapja enni?

Elég neki ha ezt kapja enni?

Figyelt kérdés
Létezik külön csivava táp kölyköknek a Royal Caninnál. A kérdésem az, hogy elég neki, ha ezzel a táppal etetem napjában többször (még kicsi a kutyus) vagy pedig igényel mást is? Ami például nem száraz táp. Illetve, hogy ebből minden ásványi anyagot és vitamint megkap, amire szüksége van?
2013. dec. 8. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Én a Royal Canint nem tartom jó minőségű tápnak, szerintem csak a nevét kell megfizetni. A helyedben valami mást néznék neki. Alapvetően egyébként táp mellé nem igényelnek mást (jó minőségű táp mellé). Mondjuk csivit én inkább BARF-étrend szerint etetnék.
2013. dec. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megvan minden, ami kell benne. Etesd nyugodtan vele.
2013. dec. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

A RC egy agyonreklámozott méregdrága kukoricából álló készítmény.Ha egy szemet megkóstolsz,olyan íze van,mint a kukorica chips-nek,nem véletlenül.Sok kutya allergiás is rá.

Mivel csivava kiskutyáról van szó,aki nem eszik sokat,jobbat tennél vele a gabonafélét nem tartalmazó Orijen-nel.

2013. dec. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Profine válasza:
78%

Royal Canin mellé feltétlenül adj valami kiegészítő vitamint.De csatlakozom az előttem szólóhoz, hogy inkább alacsonyabb gabonatartalmú tápot vagy gabona menteset adj.

Nézd meg a táp összetételét és ha az első két összetevő gabona, akkor tedd vissza a polcra és keresgélj tovább.

2013. dec. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. dec. 8. 20:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sem ajánlom a RC t, viszont hasonló árban van az Acana esetleg Orijen, ezek 100000000x jobbak.
2013. dec. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sőt még a Brit Care is.Sokkal jobb minőség és olcsóbb,mint a RC.
2013. dec. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!