Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Légyszi nagytestű kölyöknek...

Légyszi nagytestű kölyöknek szeretnék taste of the wild tápot adni. Melyik lenne megfelelö? Orijent néztem de rengeteg benne a fehérje . Pedig nagytestu kolykoknek van márcsak ők jobban tudják hogy szabad e nekik azt adni. Lehet veszek orijent.

Figyelt kérdés
2013. dec. 8. 23:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Orijent felejtsd el, ha csak nem akarod tönkre tenni egy èletre. Ha mindenàron TOTW-al akarsz etetni, akkor mindenkèpp a 25%-os fehèrjetartalmùakkal. De ha legjobbat akarsz neki akkor a B.A.R.F. etetèst ajànlom.
2013. dec. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy ha tudod, hogy nem jó neki akkor miért erőlteted az ilyen drága tápokat? Én az óriástestű kutyáimat középkategóriás tápon neveltem fel (Josera Kids) és minden rendben van velük.
2013. dec. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Bullmasztiffot neveltem fel 25-28% fehérjetartalmú tápokon, 8 v 9 hónapos korától már csak a 25%-ost kapta. Így is csonthártya gyulladása lett szegénynek.

Orijent felejtsd el, ha nem akarod elcseszni a kutyád lábait!

Én áttértem a nyers étrendre (BARF/PREY), a következő kölyök kutyámat kezdetektől azon fogom nevelni, egy csomó problémától megkímélem magunkat.

2013. dec. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Koszi akkor milyen tapot ajanlotok?:)
2013. dec. 9. 09:14
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok táp párti. A Taste Of The Wild a tápok között még egy jó minőséget képvisel, van 25%-os fehérjetartalmú tápja (Pacific Stream), ha nagyon rá lennék kényszerülve, azzal etetnék. De ez nem jelenti azt sajnos, h nektek ez be fog válni, lehet még a te kutyádnak is sok lesz a 25% fehérje tartalom, amiben meg ennél kevesebb van, azok beltartalmilag nem túl jók, tele vannak gabonával, amire a kutyáknak semmi szüksége.
2013. dec. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ahha de ez mehet kolyok kutyanak is ?mer ebben a fajtaban van puppy tap de abban 27szazalek a feherje...
2013. dec. 9. 11:01
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
De a 27% nagyon sok. Tényleg nem értem, hogy miért ragaszkodsz ezekhez a tápokhoz.
2013. dec. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én max. a Pacific Stream tápot adnám neki, ha nyers étrend szerint nem szeretnéd etetni.
2013. dec. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ahha koszi:-) most 8hetes es a pacific stream melle kellene valami kiegeszito szerinted?bocsi kezdo vagyok..:-)
2013. dec. 9. 12:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Zöldkagylót adnék neki, semmi mást :)
2013. dec. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!