Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Utcán talált kutya szobatiszta...

Utcán talált kutya szobatisztaság kérdés?

Figyelt kérdés
3 napja találtunk az utcán egy kölyökkutyát elvittük az állatorvoshoz, kapott bolha elleni cseppet, féregtelenítőt és parvo elleni oltást, 7-8 hetes lehet. Úgy volt hogy menhelyre visszük be, de a fiaim könyörögtek, hogy tartsuk meg. Most itthon van, kivettem pár nap szabit, vettünk neki kutyaágyat, játékokat stb... Holnaptól dolgoznom kell, az eü sétát 3 óránként tudom megoldani, 6-kor kelünk akkor megetetem és kiviszem, 9-kor is ki tudom vinni utána elmegyek dolgozni, de a férjem hazajön ebédelni délben ő megeteti és leviszi, 3-re pedig itthon vagyok és kiviszem... Így megtanul szobatiszta lenni?
2013. dec. 9. 12:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez igy jó. Persze kell némi idő és türelem is. Ha lehet napközben olyan helyen legyen ahhol nincs szőnyeg. Ha mégis baleset van akkor ott könnyebb takarítani. Ha bepisíl főleg a kezdeti időben ne büntessétek semmiképpen mert nem fogja érteni miért van a bünti. Figyeljétek a jelzéseit főleg az elején, pisi kaki előtt mindíg keresi a helyét, olyankor gyorsan ki kell vinni pisilni. Aranyosak vagytok hogy befogadtátok,sok boldog kutyás évet nektek.
2013. dec. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen,de nem azonnal,hanem néhány hónap kell a teljes szobatisztaság eléréséhez.Fix napirenddel menni fog.
2013. dec. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!