Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan yorkshire terrier...

Van olyan yorkshire terrier tenyésztő, aki nem a "lapátfülű" kutyákat részesíti előnyben?

Figyelt kérdés
Természetesen az a legfontosabb, hogy egészséges, boldog, kiegyensúlyozott kiskutyát szeretnék. De emellett ha tudok és ha lehet, akkor külsőben is szeretnék olyat, ami igazán tetszik. Néhány tenyésztő oldalán akkora fülű kutyákat láttam, hogy szerintem nagyon aránytalan (vagy csak a fiatal kutyáknak van ilyen, és később "belenőnek"?). Szerintem sokkal szebb és aranyosabb, ha normál vagy kisebb méretű füle van egy kutyának. Tudtok olyan tenyésztőt, akinek inkább ilyen kutyái vannak?

2013. dec. 9. 12:32
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Az enyémnek normál méretüek vannak és lognak neki, pedig 1 éves, nem kötöttem fel, nem borotváltam le neki és így olyan édes :) imádom a füleit.
2013. dec. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Általában a kölyköknek aránytalanul nagyobbnak látszanak a fülek. Azt nézd a tenyésztőknél, felnőtt korban milyen a fülük a kutyáiknak.
2013. dec. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!