Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Repulon vihetem magammal a...

Repulon vihetem magammal a csivavám az utastérben? Kell a kutyának kulon jegy vagy hogy megy?

Figyelt kérdés
Csak érdekel, mert nyáron utazunk.
2013. dec. 10. 10:59
 1/8 Lienah ***** válasza:
23%
Ha jól tudom utastérben semmilyen állat nem utazhat, és asszem a karantén is érvényes rá ugyanúgy.
2013. dec. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Érdeklődsz annál a légitársaságnál, amelyikkel repülni akartok.Némi eltérés van a társaságok szabályai között. Amúgy ilyen kicsi kutyát lehet vinni utastérben általában.. A módját megtudhatod a légitársaságnál.
2013. dec. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Lienah ***** válasza:
68%

Miért kaptam 0%-ot amikor odaírtam, hogy "asszem"...?:(

Nahde tessék utána néztem:

[link]

[link]

Remélem nem leszek lepontozva megint....

2013. dec. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én senkit se pontoztam le! Koszi a válaszokat! :)
2013. dec. 10. 12:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kell a pontozással törődni :)) Van, aki az éppen aktuális kedve szerint nyomkod bárhova, bármit.
2013. dec. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Időben érdeklődj annál a légitársaságnál, ahol utaztok. Speciális szállítódobozra is szükség lehet és az sem mindegy, milyen országba utazol, pl EU-n kívül szigorúbbak a szabályok.
2013. dec. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem jobb a raktérben, "benyugtatózva" szállítani, biztos melletted ülne egy olyan utas, aki allergiás és kiakadna.
2013. dec. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fapados légitársaságok nem vállalnak élőállat szállítást (wizzair, ryanair, easyjet, stb.) A menetrend szerinti járatoknál eltérőek a szabályzások, de az az általános, hogy az utastérbe felvitt kutya mérete a hordozóval együtt nem haladhatja meg a 8, ill. 10 kg-t. Ha a csomagtérben akarod vinni, speciális iata-szabvány boxot kell venni neki, a iata honlapján ezt megtalálod. A repülőjegy foglaláskor mindenképpen szólni kell a kutya miatt, mert külön kell foglalni, amit utána a légitársaságnak vissza kell igazolnia és csak akkor lehet vinni a kutyát. (Tudom, hogy téged nem érint, de hátha más is olvassa: rövid orrú kutya szállítását sok légitársaság nem vállalja az egészségügyi kockázat miatt.)
2013. dec. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!