Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Skelevet tabletta. Tapasztalat...

Skelevet tabletta. Tapasztalatok róla?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy 2 orvosunk van. Az egyik adta ezt a kapszulát, hogy megerősödjön a kutya. (5 hónapos argentin dog szuka) A másik orvos viszont nem ajánlja, mert gyorsan fog tőle nagyon nőni, és fájhat neki az izomnövekedés. Teljesen tanácstalan vagyok ezügyben. Természetesen nem akarok neki rosszat, vagy fájdalmat okozni. Viszont jó lenne ha megerősödne, mert elég picike, és "nyüzüge".


Kérdésem az lenne, hogy van-e itt olyan, akinek van tapasztalata ezzel a kapszulával kapcsolatban?


2013. dec. 10. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
5 hónapos kutyának max. zöldlagylót adnék, semmi más ásványi anyagot/kiegészítőt! Több kárt lehet vele okozni, mint hasznot!
2013. dec. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5 hónapos kutyus egyébként még szép, h picike (jobb is vékonyan tartani ennyi idősen), majd később kezd el szélesedni, ne siettesd a fejlődésben!
2013. dec. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én nem akartam neki adni semmit, a doki adta. Ezért is kérdeztem meg a másik orvost, hogy ő mit gondol.
2013. dec. 10. 16:15
 4/6 Akiteki ***** válasza:
Elolvastam az összetételét. Nagyjából semmi értelmes nincs benne, de az jó drágán. Szerintem is inkább valami zöldkagylós cuccot vegyél neki.
2013. dec. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az a jó ha lassan nő, és inkább vékony "nyüzüge" én sem adnék neki csak zöldkagylót. Ha úgy érzed gyenge az immunrendszere akkor immunovettet. Mást ne, főleg ha jó a kajája.
2013. dec. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mit kap enni egyébként? Ha tápot, milyen tápot?
2013. dec. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!