Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki tud segíteni abban...

Valaki tud segíteni abban hogyan győzzem meg a szüleimet arról hogy lehessen kis kutyám?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy a szüleim hallani sem szeretnének róla , de én nagyon szeretnék , mert én mindig irigyelt én azokat akiknek van. Nagyon sokat kérleljük őket a testvéremmel, van két degunk akikkel nagyon sokat foglalkozunk . Legfőbb képpen azért nem szeretnének mert azt mondják hogy a kutya nem a panelbe való de mimár kb 1 éve kérleljük őket !!! Lécci ha tudtok tanácsot vagy bármit akkor írjátok meg !!! Előre is köszi!!! Én 13 éves vagyok a húgom pedig 9 !!!

2013. dec. 10. 16:53
 1/6 anonim válasza:
Nekem is ez volt. Győzzétek meg a szüleitek pl. Ilyenekkel : mi szedjük össze a kutyaszart utána, megneveljuk és nem dög semmi rosszat csinálni,kerjetek karácsonyra :D
2013. dec. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Mondjuk kerteshaz kéne hozzá de mivel nem ott laktok ezért inkább szoba kutyust kerjetek
2013. dec. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem 6 évembe tartott, de megkaptam.

egyébként ha nem akarnak, a fejetek tetejére is állhattok, akkor se fogják megengedni, mert egy kutya közel sem olyan, mint egy degu.

gyerekek vagytok még, iskolába jártok ami azt jelenti, hogy mondjuk reggel 7,fél8-13ig suliztok, senki nincs otthon max apa vagy anya, nekik kell megtanítani nem bepisilni/bekakilni, nekik kell levinni ezalatt az idő alatt, nekik kell kifizetni az oltásokat, ha fajtatisztát akartok akkor alaphangon a vételár 100körül mozog, a játék,fekhely és egyéb felszerelés is pénzbe kerül.

Esőben, hóban, fagyban, szélben, 40fokban is sétálni kell vele, nem alomra szoktatni, mert nem macska.

Amint bekerülsz középsuliba kevesebb időd lesz rá, a húgod meg szerintem még kicsi ahhoz, hogy egyedül sétáltassa én legalábbis nem engedném még meg a gyerekemnek ennyi idősen, hogy felügyelet nélkül sétáltasson bármilyen kutyát.

Nagyon hosszan lehetne sorolni az okokat, hogy a szüleiteknek mér nincs igazuk, mindenesetre én teljesen megértem őket.

2013. dec. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat anyuék mondták hogy itt nem a pénzel van a baj hanem azokat útálják elsősorban akik nem szedik a kutya után össze a kutyagumit !!! Én megpróbálom meggyőzni arról , miután felnövök akkor is foglalkozni fogok a kutyával!! De sajnos még nem látja rajtam de minden erőmmel ezen leszek !! És még mindig várom a válaszokat!!!
2013. dec. 10. 18:13
 5/6 Hovarju ***** válasza:

Esetleg kérd meg őket, hogy próbaképp legyetek ideiglenes gazdik. Ehhez keresni kell egy állatvédő szervezetet és megfelelni a követelményeiknek. Ezután kapok egy kutyust ideiglenesen, amíg örökbefogadó gazdát nem találnak neki. Ez idő alatt a kutya tartási költségeit szervezet állja.



Vagy keressetek egy kutyás ismerőst, akivel eljárhattok sétálni. Közben pedig ti is sokat tanulhattok a kutyatartásról, nevelésről.

2013. dec. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
17 éve győzködöm a szüleimet, dolgoztam azért, hogy legyen pénzem eltartani egy kutyát, nemsoká leérettségizek, szinte kitűnő tanuló vagyok, és velük is jól bánok, bár nem valami szoros a viszonyunk..De ezek ellenére sem sikerült.. Kezdem feladni.
2014. jún. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!