Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Anya kutya miért morog?!

Anya kutya miért morog?!

Figyelt kérdés
Tegnap születtek meg a kiskutyái és ma szoptatás kozzben adtam neki egy kis sonkat és az egyik kiskutya közel volt a fejéhez és elkezdett rá vicsorogni és morogni alig bírtam leállítani...pedig teljesen normálisan van taplalva a kutya főleg most a szoptatás alatt.Miért lehet ehez ?

2013. dec. 11. 10:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Minek neki sonka? Jó minőségű starter táp kéne. Arra meg figyelj oda, hogy ha a kicsik szopnak éppen akkor ne b***szogasd már, majd utána adsz neki kaját.
2013. dec. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%

Bibi van az anyai ösztönével.

Nem a táplálással van összefüggésben.

2013. dec. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
21%
Egyébként mennyi idős a kutya? Első ellése? Lehet túl fiatal (2 évesnél fiatalabb) vagy túl öreg (6 éven túl) az elléshez, és így nem működnek az anyai ösztönök. És ne piszkáld, az is egy megoldás.
2013. dec. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
mennyi idős a kutya?
2013. dec. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Talán az is egy megoldás lenne ha külön étkezne a szoptatástól így ki lehet védeni egyenlőre szerintem. Gondolom nem mindig fekszik a kölykökkel, van mikor feláll hisz neki is kell a mozgás.
2013. dec. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Mert félti a kölykeit. Majd enyhül, ha nagyobbak lesznek. De azért elég gáz, hogy a saját kutyád nem bízik benned ennyire.

Ne nyúlj a feje közelébe ha arra van egy kölyök. És ne nyúlj a kölykeihez.

2013. dec. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem a kérdezőre vicsorgott hanem a kölykére, nem?

"az egyik kiskutya közel volt a fejéhez és elkezdett rá vicsorogni és morogni alig bírtam leállítani.."

Legalábbis szerintem.

2013. dec. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%
Ne akkor adj neki enni.Nem minden anyakutyát önti el a boldogság a szüléstől,van amelyiknek teher és frusztrálja.
2013. dec. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ilyet jó szuka nem csinál, jobb ha nem hagyod felügyelet nélkül a kölykökkel.
2013. dec. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A kutya nem rám morgott hanem a kiskutyara aki a fejéhez közelített mikozzben evett.. Amúgy négy éves a kutya és az első ellése :/ nagyon szépen gondoskodik a babáiról nyalogatja őket és ellátja csak ez az egy ilyen megnyilvánulása volt de eléggé megijesztett..mindigis ilyen volt amúgy amikor valami finom ételt adtunk neki pl csont az embereknek se engedte hogy ilyenkor hozzaerjenek pedig mindig normálisan minőségi kutyatappal volt etetve és másban ez nem nyilvánul meg :) világ egyik legbaratsagosabb kutyája
2013. dec. 11. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!