Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanítási akció van most...

Ivartalanítási akció van most valahol Pest megyében?

Figyelt kérdés
2013. dec. 11. 13:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
én tényleg nem szeretnálek megbántani, de miért keresel akciót? Egy ivartalanitás nem kis műtét, én csak olyan orvosra biznám a kutyám életét, akiben maradéktalanul megbizom.
2013. dec. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

azért keres akciót, mert nyílván nincs túl sok pénze erre, viszont legalább tenni akar egy nagy lépést a felelősségteljes állattartás felé.

sajnos nem tudom, hol vannak akciók.

de google-tól:

[link]

angelus állategészségügyi centrum

2013. dec. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igen, 2 mentett kutyát szeretnék ivartalaníttatni, akik vemhesek.
2013. dec. 11. 14:12
 4/12 A kérdező kommentje:
köszönöm, megnéztem, de itt is 72 lenne a 2 kutyának. ez borzasztó sok most nekem, havi 60-ból élek.
2013. dec. 11. 14:14
 5/12 anonim ***** válasza:

keress fel valamilyen állatvédő szervezetett neki vannak dokijaik(vagy legalább ismerős dokik) akik olcsóbban dolgoznak valamennyivel..

Az ilyenben biztos szívesen segítenek hoyg ne kelljen gondoskodniuk majd még 12kutyáról..


Amúgy ha körbe nézel a neten biztos találsz 36000alatt ivartalanítást


Nem tudom mekkorák a kutyáid de pl it 24ért is megcsinálják ha kicsik

[link]

2013. dec. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy sajnos most azis nagyon sok. Nagytestűek, van bennükminden.Próbáltam már de nnem válllaják sajnos.
2013. dec. 11. 14:42
 7/12 anonim ***** válasza:

Akkor az egyiket add le menhelyen a másikat meg ivartalanítsd..

20ezer alatt semilyen akcióba nem csinálják meg. Illetve vannak önkormányzati akciók ahol átvállalják a ktg-et de elég ritka..

Extrém de esetleg az Önkormányzaton is megkérdezheted hogy nincs e valami támogatás rá vagy akármi (ez elég naív hozzáállás tudom de egy próbát megér)

2013. dec. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nézd meg Bp-en a szlovák uton Dr. Makai Péteréket, ők vállanak menhelyeknek ivartalanitást, de szerintem amugy sem drágák.
2013. dec. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bár azt írtad, Hatvan messze van, ki tudja, lehet meggondolod magad. Ott a doktor olyan 25- 30-ért megcsinálná a két nagytestű ivartalanítását.
2013. dec. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Próbáld meg megbeszélni a dokival, hogy pl. részletfizetésben szeretnéd fizetni, hátha beleegyezik.
2013. dec. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!