Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti, ha betegek vagytok is,...

Ti, ha betegek vagytok is, leviszitek a kutyát?

Figyelt kérdés

Lázam van, köhögök, és fáj a torkom. Itthon én vagyok csak, aki gondját viseli a kutyának.

Pár napja nagyon rosszul vagyok, ha kinn is vagyunk, húz a fejem, és lángol, fáj mindenem.

Így tegnapelőtt is csak másfél órát voltam kinn vele, tegnap pedig csak egy "tiszteletsétát" tettünk a környéken.


Az érdekelne , hogy mások akik ugyanígy egyedül vannak a kutyával, ilyen esetben otthon maradtok, vagy mentek?



2013. dec. 12. 02:32
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Barátomat kérhetném még meg, de tőle egy 15 percnél hosszabb idejű sétát nemigazán lehet várni, azt is max háromnaponta egyszer, nagynehezen. Elengedős részig, pedig nem megy el vele.
2013. dec. 12. 02:33
 2/16 anonim válasza:
62%
Hát nekem sajna betegen is le kell vinnem a kutyát mivel panelben lakok és nem akarom hogy itt bent végezze a dolgát mert az nem lenne jó. De ha nagyon rossz az idő kint arra vettem én kutyapelenkát :) igen vicces de van ilyen
2013. dec. 12. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szerencsére "normális" párom van, ha beteg vagyok nem enged felkelni, leviszi ő a kutyát. Mondjuk ezzel nem szoktam visszaélni, amint jobban vagyok, máris újra én megyek vele sétálni (azért az én dolgom, mert nekem kell később indulnom és én érek haza előbb) Furcsa egy párkapcsolat, ahol a férfit nem zavarja, ha a barátnője tök rosszul van, nem segít.
2013. dec. 12. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Betegségfüggő. Ha nagyon lázas vagyok, gyenge, akkor nem viszem sehova vagy 2-3 napig. Ha csak taknyos akkor persze, viszem. Am kertes házban lakok, nagy az udvar, tud játszani, és nekem is kell annyi frisslevegő ha a halálomon is vagyok, hogy 10 percekre ki ki megyek. Olyankor dobálom neki a labdát. 2-3 nap utcai séta nélkül még nem pusztul el a kutya. Nekem nincs más aki vihetné.
2013. dec. 12. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%

Ha senkit nem tudok megkérni, akkor igen.


A kutyusnak kell, és nem fogja fel, hogy te beteg vagy.


AZ ilyen kérdéseken kutyu beszerzés előtt kell elgondolkodni, hogy mi van, ha beteg vagyok éppen.

2013. dec. 12. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Viszont, ha pesti vagy és belvárosban laksz, és jól nevelt a kutya, akkor örömmel sétáltatom.
2013. dec. 12. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Örömmel? :D hh? :)


Mondjuk, most hajnal 2 kor "ébredtem" még gyors kinn tudtam vele lenni bő egy órát. Aztán megint fejfájás, rosszullét, úgyhogy fekszem is vissza. :D


Egész jó ilyenkor hajnalban, még póráz sem kell, hogy nem járnak az autók. Belváros amúgy igen, de nem bíznám senki ismeretlenre a kiskutyát, a kedves felajánlás ellenére sem. :*

2013. dec. 12. 05:21
 8/16 anonim ***** válasza:
43%
ha nem akarod hogy leszokjon a szobatisztaságról akkor ki kell vinni legalább 10 percre napi 3-4 x
2013. dec. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
49%
ha addig amig meggyógyulsz, csak e.ü. sétára megy le a kutya, semmi baja nem lesz abban a pár napban. Játszatok fent a lakásban.
2013. dec. 12. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nagyon beteg vagyok, akkor csak egy 15-20 percre ugrunk le. Valahogy mintha tudná hogy beteg vagyok, nem akar többet menni (legalábbis nem mutatja); plusz olyankor ő is csak fekszik velem.(képes egész nap mellettem feküdni, pedig eléggé hiperaktív)
2013. dec. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!