Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van, hogy a menhelyek nem...

Van, hogy a menhelyek nem törik magukat azon, hogy gazdát keressenek a kutyáknak, csak a támogatásért üzemeltetnek?

Figyelt kérdés
Konkrétan a Noéról hallottam ezt a pletykát.

2013. dec. 12. 11:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Persze, én ismerek is ilyen menhelyet sajnos.
2013. dec. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Akiteki ***** válasza:
100%
Van ilyen sajnos, nem is egy.
2013. dec. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem voltam menhelyen, de hallottam már ilyen "pletykákat".
2013. dec. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért kategórikusan kijelenteni ilyen megjegyzéseket kissé túlzás.


Én folyamatosan olvasom a honlapjukat és ott dokumentálva van minden fényképpel is, tehát orvosi kezelések, nyomonkövetés.


Nem mondom hogy mindenki szent, de azért azt is simán el tudom képzelni, hogy valakinek valami nem tetszett, ezért rosszindulatú pletykákat terjeszt.

2013. dec. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt valahogy nem tudom elhinni.Nem hiszem, hogy olyan sok támogatást kapnának, hogy az állatok ellátása, orvosi kezelése, a menhely fenntartása mellett, még maradna arra pénz, hogy zsebre tegyék.
2013. dec. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Kiváncsi lennék, hogy hány megszállott állatvédő milliomost ismertek...mert én egyet sem, sőőőőt
2013. dec. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 besenyőpistabácsi ***** válasza:
22%
Nem szabad ilyet kategorikusan kijelenteni, mert 7-8%-ban vannak olyan menhelyek is, ahol az állatok az elsődleges szempont, de a több, mint kilencven százaléka csupán anyagi szempontokat vesz figyelembe!
2013. dec. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként honnan szeditek, hogy egy menhely azért működik, mert az ott dolgozóknak ez anyagilag mekkora jó üzlet?

Komolyan érdekelne.

Én valahogy pont azt látom, hogy itt Miskolcon is tele van a menhely, s folyamatosan azon vannak, hogy megmentsék azokat az állatokat, amiket más szórakozásból megunt, kitett, megkínzott.

2013. dec. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Sűrűn van az, h adott ember nem kap kutyát az adott menhelyről, majd bosszúból elkezd pletykákat terjeszteni.

Nekem ismerősöm ideiglenes befogadó a Noé boxer mentésénél, nagyon is megválogatják, h kiknek adnak kutyát és kiknek nem, de nagyon sok kutyust juttattak már szerető gazdihoz!

2013. dec. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
84%

M.-H. Alexandra válasza:

Ez így van! Miskolcon is van feltétele az örökbefogadásnak. Sokan nem értik, hogy miért kell fizetni azért, hogy elvigyenek egy-egy kutyát.Holott az már chipelve, oltva, s ivartalanítva van. Azt a gazdinak kellene alap esetben kifizetni, de a menhely megcsinálta.

S ha valaki pár ezer Ft-ot nem hajlandó az állatért fizetni, holott annak az eddigi költsége(oltás,chip,ivartalanítás) több tízezer volt, az hogy akarja később orvoshoz vinni, ha megbetegszik?Na, ezért válogatják meg, hogy kinek adnak kutyát és kinek nem.

2013. dec. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!