Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mennyiben nehezebb...

Szerintetek mennyiben nehezebb egy háromlábú kutya gondozása?

Figyelt kérdés
2013. dec. 12. 21:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Semmivel se nehezebb.
2013. dec. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
menhelyen van, mindenhonnan kimászik három lábbal is, és egy korábbi örökbefogadók azért vitték vissza, mert megölte a tyúkokat. A menhelyen azt mondták macskákkal se jön ki jól. Be merjem így vállalni? valami nagyon megfogott a kutyában, de a szomszédban előfordul egy-két macska. Nagyon megszerettem így neten keresztül is , szívesen elhoznám, de nem tudom mit tegyek. szerintetek?
2013. dec. 12. 21:26
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát, akkor nem a három lába miatt, hanem a neveletlensége miatt lesz nehéz dolgod. Azaz pont úgy kell tanítsd mint egy izgága kutyát, nem mint egy "háromlábút".:)

A végtaghiány egy olyan dolog, amihez nagyon könnyen hozzászokik a kutya, szerintem semmi speciálisat nem igényel emiatt. Amúgy nagyon szép dolog, hogy egy "bibis" kutyust akarsz kihozni, valószínű hogy nem tolonganak érte az örökbefogadók. Nagyon-nagyon hálás lesz neked!:)

2013. dec. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszi a választ, aranyos vagy!
2013. dec. 12. 22:07
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is kezeld úgy, mint egy négylábút. Ne engedj meg neki dolgokat, csak mert 3 lába van. Viszont ízületvédőt érdemes lenne neki beszerezni, mert mégis csak 1 lábát terheli 2 helyett az adott részen. Illetve fontos, hogy inkább vékonyabb legyen, mint kövérebb, ezzel is csökkentve a terhelést.

http://www.youtube.com/watch?v=KKNavQ6h8Ks pl. ez a kutyus

is simán alkalmazkodott a 3 lábas életéhez. :)

2013. dec. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
sokkal könnyebb ! mivel sáros-latyakos időben csak 3 lábát kell lemosnod! a három láb csak nekünk embereknek gond ! a kutyáknál nem ! jó gazdi mellett minden kutya tökéletessé válhat , sőt inkább ez fordítva igaz !
2013. dec. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
első vagy hátsó lába hiányzik? mutatsz róla fényképet?
2013. dec. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
óóó én láttam ezt a kutyust képen:)))) hozd el mindenképpen...szeresd, imádd, érd el, hogy bízzon benned és hallgasson rád, és onnantól menni fog a nevelés. Ha beleszerettél hozd el:))
2013. dec. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

[link]

sokan ismerik ezt a linket, de valóban róla van szó :)

2013. dec. 13. 21:43
 10/13 anonim ***** válasza:
Végül nem hoztad el Hana-t? még mindig látom a képét:(
2014. febr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!