Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális hogy ennyit alszik?

Normális hogy ennyit alszik?

Figyelt kérdés
Kutyámat két napja műtötték, rejtett heréje volt, és az egész hasát fel kellett vágni. Nagytestű, 38,9 fokos volt ma délelőtt, vittük vissza az orvoshoz, holnap is kell még vinni mert antibiotikumot kap. Az orra nedves, eszik iszik rendesen. Amúgy egy fiatal kutya és nagyon ugribugri, de mióta itthon van szinte csak alszik. Csak enni kel fel és slussz. Amúgy jól van szerintem, csak aggasztó mert sosem alszik ennyit! Egész nap ugrabugrál jön megy pakol, csak estére szokott lefeküdni.
2013. dec. 12. 22:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Fájdalma elvileg nem lehet, mert kapja a fájdalomcsillapítót.
2013. dec. 12. 22:15
 2/6 anonim ***** válasza:
Gondolom a fájdalomcsillapító "kiüti". Jobb is, ha sokat pihen, amíg gyógyul.
2013. dec. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát én is jobban örülök neki mintha ugrálna, de azért aggódom mert szokatlan. A doki szerint nincs baja, de holnap még visszük délelőtt akkor újra látja.
2013. dec. 12. 22:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, egy ekkora műtét, meg maga az altatás is megviseli a szervezetet.
2013. dec. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké köszi. Jó hírem van, illetve én nagyon boldog tőle! Ma reggelre az egyik játékát már átpakolta, pont ahogy szokta! :D
2013. dec. 13. 08:43
 6/6 A kérdező kommentje:
Kapott még gyógyszereket, meg krémeket. Már rossz mint az ördög!!!! :D
2013. dec. 13. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!