Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A tükör sulikban milyen az...

A tükör sulikban milyen az agility oktatás?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: nagyon szeretnék agilityzni, versenyezni is, és nagyon szeretnék egy jó kutyás bemutatócsoporthoz tartozni, és bemutatókon részt venni.

Van egy tükör iskola a közelben, s úgy tudom, a tükör bemutató csoport elég jó (úgy tudom, nem olyan könnyű bekerülni sem)- viszont az agility oktatásról nem sokat tudok náluk, zsákbamacskáért meg nem szívesen fizetnék ki 100 ezret. Érdekelnek a szemináriumok is. A többi klubfoglalkozás viszont nem nagyon (asszem flyball nincs), max. a mantrailing.


Azt sajnos nem bírnám finanszírozni, hogy egyszerre két klubtagságit is fizessünk.


A kérdéshez kapcsolódó egyéb észrevételek is érdekelnek, a tükör bemutatócsoport munkájáról, más iskolák hasonló lehetőségeiről például...



2013. dec. 13. 00:43
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Nah jó, a csoportos klubozás is jól jönne, meg ez a munkacsoport-dolog is érdekel.
2013. dec. 13. 00:51
 2/20 anonim ***** válasza:
58%
Miért nem keresel egy jó kis agility csapatot, ahol értenek is ahhoz amit csinálnak. És nem kerül 100 ezrekbe. Tudsz versenyezni, ők is járnak bemutatózni, sulinapokra stb. Sajnos a tükrösökkel az a baj, hogy mindent szeretnének csinálni, de nincs szaktudás mögötte, igy mindenbe csak belekapnak, de eredmény az nulla.
2013. dec. 13. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%

vagy : a remekül kialakított agility pályán a kiképzésvezető vezetésével a gazdi nagy tempóban körbefut, minden akadály kihasználva ,természetesen közben a kutyák tükörből megtekintik az egészet ( ha unják, akkor úgyis jelzik _ ásítással ). vagy ??

esetleg elmehetnél megnézni ?? saját véleményt alkotni ??

2013. dec. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Huh a klubb tagsag azert nem 100.000 :D szerencsere az nem dragabb mint mashol. nem tudom pontosan hogy vannak az arak. De 3kategoria van klubbozas teren. Van egy napi díj ilyenkor arra mesz aznap amire tudsz/akarsz azthiszem 3000. Es van ketto fele havi berlet. Az egyikkel csak egy kivalasztott klubbfoglalkozasra mehetsz (öv,agility,nyomkovetes, klubb stb) ez vagy 6000 vagy 8000. A masik berlet 10 vagy 12ezer viszont akkor a honapban mehetsz barmire amire akarsz.


A bemutato csoport nem tudom hogy van pontosan. Ha jo vagy akkor felkernek vagy lehet jelentkezni is. Arrol meg fogalmam sincs hogy van e kulon agilitis bcs. En meg csak ily3n engedelmes trukkozoset lattam.

2013. dec. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
A 100 ezret arra írtam, hogy a klubfoglalkozásokon való részvétel előfeltétele a két tanfolyam elvégzése (ami 100 ezer... nah jó, 98 ezer, de érted).
2013. dec. 13. 09:59
 6/20 anonim ***** válasza:
Attol fugg hova akarsz menni valahol olcsobbak a tanfolyamok. :)
2013. dec. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Az lehet, de az nem az a suli, ami itt van.


Nagyon nagy segítség lenne, ha valaki leírná a véleményét. Komolyan.

2013. dec. 13. 12:54
 8/20 anonim ***** válasza:
szerintem nézz ki pár agility versenyre, nézd meg a futamokat ésbeszélgess elazokkal akiknek a munkája tetszett. És utána döntsd el.
2013. dec. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
A tükör BCS nem klubrendszerben működik, időnként van tagfelvétel.
2013. dec. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Tudom, de oda akkor is csak tükör középfokot végzettek mehetnek, nem?
2013. dec. 13. 13:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!