Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hamarosan életvitelszerüen...

Kardos-Varga Klaudia kérdése:

Hamarosan életvitelszerüen kiköltözünk Münchenbe 2 kutyusunkkal. (chip-elve, oltva, útlevéllel. ) Ebben a tartományban milyen állattartási szabályok vannak?

Figyelt kérdés
Gondolok leginkább arra,hogy ha dolgozunk és viszonylag sokat lesznek egyedül (mint itthon is) Jár valami szangcióval?Kötelezö kutyaiskolából igazolás?Szájkosár séta esetén kötelezö?(nem harci ebeim vannak!! ) Ilyesmi...Köszi mindenki
2013. dec. 13. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Attól, mert nem "harci ebeid" vannak, míg ugyanúgy tudnak csúnyán harapni. Sőt, a kis táskakutyák előbb fognak valakit megmarni, mivel nem vmi intelligensek. Így igen. Kell szájkosár.
2013. dec. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze...ezzel tisztában vagyok. :)
2013. dec. 13. 09:38
 3/4 anonim ***** válasza:
A lakhatással kapcsolatos szabályokat nem tudom, de gyakran járunk oda kirándulni, egy kutyán sincs szájkosár... A kutyaszart viszont tényleg mindig össze kell szedni. A helyi szabályokat szerintem kérdezd meg e-mailben a helyi önkormányzattól, na meg ahol lakást fogtok bérelni, ott sem árt előre tisztázni a szabályokat. Németország amúgy az egyik leginkább kutyabarát ország.
2013. dec. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kiköltöztök??!??
2013. dec. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!