Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meghalhat? Kutyámmal csokit...

Meghalhat? Kutyámmal csokit etettem (egy mikulásról) van szó azt olvastam hogy mérgezést okozhat nagyobb mennyiségben.

Figyelt kérdés
2013. dec. 13. 13:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Igen, nagy mennyiségben komoly problémához vezethet.

Minek adsz neki, ha olvastad is, h nem jó?

2013. dec. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
mekkora kutya? mekkora volt a csoki?
2013. dec. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Egy tacskó kutyaés egy közepes mikulás körülbelül
2013. dec. 13. 13:19
 4/16 sippara ***** válasza:
Hát a körülbelül valószínűleg nem biztos, hogy beledöglik... Istenem... HÁNY GRAMMOS a mikulás, hány százalék kakaó/kakaóvaj volt benne (ezt a csomagoláson találod, amit nyilván eltettél), és HÁNY KILÓ a kutya?
2013. dec. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 sippara ***** válasza:

Namost...


1. Vagy akkora idióta, hogy olvasod, hogy a csokiba beledögölhet a kutya, MAJD logikusan oda is adsz neki egy egész csokimikulást.

2. Kiírod a kérdésedet gyakorira (nem, nem az orvost hívod fel, kiírod ide) bármiféle infó nélkül, amiből akármit lehetne mondani.

3. Visszakérdeznek, hogy mégis legyél már kedves megmondani az infókat, amik alapján számolni lehet, mire te benyögöd, hogy a kutya tacskó (tapasztalat - ebben az országban minden 3 és 15 kiló közötti hátulról sötétben 200 méterről tacskóra hasonlító állat TACSKÓ, akkor is, ha macska), és "nagyjából közepes" csokimikulást etettél vele. Mindkét infó kb. szarnak a pofon - már elnézést a kifejezésért.


..úgyhogy akkor ezek után annyit tudnék ajánlani, hogy ha idegenektől kérsz SEGÍTSÉGET interneten (pláne olyan témában, amit a kérdés feltevése óta a hét éves öcsém kb. 16-szor guglizott ÉS számolt volna ki), vegyél vissza a stílusodból. Tudom, hogy itt névtelenül mindenkinek nagy a pofája, de azért legyen már egy határ, kicsifiú/lány.

2013. dec. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Válaszolok normálisan... elolvastam de csak utána miután megetettem a kutyát... azért kérdeztem itt ezt meg mert nincs pénzem állatorvosra és tanácsot kértem, de köszönöm nagyon kisegítettél egy szép szoval hogy megdöglik. na mind 1 6 kilo lehet a Tacsko kutya és kb akkora a mikulás mint egy PC játék dobozának a MAGASSSÁGA... elnézést ha durván viselkedtem .. kérlek válaszolj
2013. dec. 13. 13:48
 7/16 sippara ***** válasza:
Nnnna. Hacsak nem valami eszméletlenül drága 90%-os kakaótartalmú hiper-csokimikulás volt jó vastag csokirétegből, kicsi az esélye, hogy bármi baja lenne a kutyának :) Ettől függetlenül ha hány, nem eszik, levert, hasmenése van, szóval ha bármi furcsát észlelsz 1-2 napon belül, akkor doki.
2013. dec. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen !
2013. dec. 13. 14:10
 9/16 anonim ***** válasza:

Ez van,amikor az ember azt hiszi a kutya is ember.


Szerintem elég nagy dózis ez egy ekkora kutyának. Mondjuk nem mondegy hogy egy no name csokimikulas amit a gyerekek se adnák pda vagy egy Lindt csokoladé.

2013. dec. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
noname
2013. dec. 13. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!