Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 12 hetes alaszkai...

Van egy 12 hetes alaszkai Malamut kan kutyusom és a szemén a fehér rész bevérzett, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Csak úgy simán egyik napról a másikra arra lettem figyelmes ahogy tanítottam a kutyámat,hogy a bal szemén a fehér rész piros (véres).Mi lehet a baja?Megbírom gyógyítani házilag vagy vigyem orvoshoz?A másik szemén semmi elváltozást nem tapasztaltam 1 napja áll fent a jelenség nála,vártam hátha elmúlik,de most néztem meg és ugyan olyan,sajnos.
2013. dec. 13. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Ne az interneten kérdezősködj, vidd orvoshoz!!!
2013. dec. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Az én kiskutyám szeme ennyi idősen rendszeresen vörös volt és gennyesedett, 1-2 hetente, hol az egyik, hol a másik, de 3 nap múlva mindig elmúlt. 4 hónapos korára teljesen megszűntek ezek a problémák. Azt mondják kölyköknél gyakori a szempirosodás, gyulladás. Én nem vittem orvoshoz, mert magától is meggyógyult mindig, illetve azért felhívtam az orvost, aki azt mondta törölgessem nedves vízzel vagy kamillával. Bár én így utólag azt gondolom, közre játszhatott, hogy állandóan túrta a földet, és mindent alaposan megvizsgált, mert mindig akkor gyulladt be, ha mocskosan tért vissza a kertből a házba.
2013. dec. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én megmutatnán dokinak, sok minden okozhatja, gyulladás is. Nem hiszem hogy sokáig kellene várnod. Ha hétfőig nem múlik el szerintem mutasd meg dokinak.
2013. dec. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekünk a doki azt mondta,hogy kamillatea és septosyl szemkenőcs (vény nélkül kapható humán patikában).
2013. dec. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Akiteki ***** válasza:
Ha a Te szemed, vagy a gyerekedé lenne véres, akkor is házilag akarnád kúrálni? Irány az állatorvos!
2013. dec. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!