Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek lehetséges az h...

Szerintetek lehetséges az h egy terhes nő megcsodál egy kutyát? és pl: olyan a gyereknek a szeme vagy valami?

Figyelt kérdés
hm? :S
2013. dec. 13. 21:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
48%
Terher nő jön: 'Szép a kutya.' Kutya gazdája: 'Köszi' Ja, lehetséges.
2013. dec. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Olyan a nőben lévő gyerek szeme? Honnan tudja? De egyébként miért ne csodálhatna meg egy kutyát? Vagy miért ne hasonlíthatná a gyerekét egy állathoz:


bogaram, mókuskám, kiscicám - hallottad már nem?

2013. dec. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Én nem arra értettem, hanem ha megszületik majdnem ugy néz ki mint a KUTYA AMI NEKI TETSZETT..
2013. dec. 13. 21:09
 4/22 piriiiiii ***** válasza:
89%
Fogalmazás, édesem, fogalmazás... amúgy utólag már értem, hogy mire gondolsz. Arra ugye, hogy egy állapotos nő az "állapota" alatt lát valami szépet, valami vonzót, szimpatikusat, és azt "bevonzza" a gyermekébe, a születő gyermeke felveszi azt az általa szépnek, jónak ítélt tulajdonságot? Nem hinném, hogy lehetséges.
2013. dec. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 piriiiiii ***** válasza:
84%
Vagy Te most konkrétan arra gondolsz, hogy megcsodál egy kutyát 5 hónapos terhesen, aztán szül egy kutyát? :O
2013. dec. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
82%
3 kutyám van, imádom őket, de azért remélem, a gyerekemnek nem lesz lompos farka meg tépőfogazata...
2013. dec. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
88%
Imádom a kutyám, de a 7 hónapos fiamnak a szeme szerencsére olyan kék mint az apjáé, nem olyan barna, mint a kutyámé....
2013. dec. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Én is csak hallottam erről..! Én is nem rég mentem férjhez és sokan mondják h ne fogdossam a kutyám meg ilyesmiket :D
2013. dec. 13. 21:17
 9/22 piriiiiii ***** válasza:
91%
Elmebeteg ismerőseid lehetnek, már bocsi. :D Fogdosd csak őket, a kutya, macska jót tesz, kedves állatok.
2013. dec. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
A kutya és az ember alakja (részleteinek alakja is, mint pl a szem) nagyon különböző. Kizárt, hogy egészséges gyereknek bármely testrésze olyan legyen, mint egy kutya ugyanazon testrésze.
2013. dec. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!