Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan foglaljam le a vizslámat?

Hogyan foglaljam le a vizslámat?

Figyelt kérdés
Nagyon aktív és imádja, ha foglalkozok vele. Egyszer olvastam valahol egy cikket, hogy miket kell vele csinálni, hogy levezessem a mozgásigényét, de most nem találom. Szóval valami ilyesmire lenne szükségem.
2013. dec. 14. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Rengeteg futás kell neki. Persze természetes talajon. A legjobb lenne ha kivinnéd mezőre és ott van ez a labdahajító kis izémizé azzal elég messzire ki lehet lőni vele a labdát, rohangálhatna oda meg vissza. Vagy frizbizni esetleg. Vagy csak simán kutyákkal való játszadozások. Ha olyan az idő én elmennék vele biciklizni is, ha behívható akkor szabadon is követhetne. Ja és klikkerrel ha még nincs olyanod az egy szupi kis szerkentyű azzal kitűnően tudnád tanítani trükkökre, azaz fárasztanád az agyát.
2013. dec. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Labdáért nem mindig megy otthon sem az udvarban, néha nem érdekli. Inkább csontot vagy botot szoktam neki eldobni, azért van, hogy elindul, de néha annyira nagy örömben van, hogy ész nélkül kezd rohangálni az udvarban és nem az eldobott tárgy után megy.

Bicajjal szoktam menni hajnalban, akkor fut utánam. Mikor már forgalom van, nem merek, mert félek, hogy elüti valami.

Amikor kirándulunk, gyakran jön velünk, ekkor szabadon rohangál az erdőben a közelünkben.

2013. dec. 14. 21:14
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

Erre gondolsz? :)

2013. dec. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam, köszönöm! :)
2013. dec. 14. 21:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Labdázás, játék, frizbi, agility, flyball..stb.
2013. dec. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!