Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek mennyi időbe telt mire...

Nektek mennyi időbe telt mire "kihevertétek" a kedvencetek halálát?

Figyelt kérdés
2 hete halt meg a kutyám, vagyis elaltattuk, 8 éves volt. Még mindig sírok éjszakánként... :S hiányzik és tudom hogy hiányozni is fog, van még kutyám akik elterelik valamennyire a figyelmem.. de még mindig rossz. Borzasztóan sajnálom főleg úgy hogy hirtelen történt az egész olyan mintha még mindig itt lenne, fel se fogtam még 2 hét után se. Arról nem is beszélve hogy kínoz a tudat hogy mivan HA.. hiszen az orvos hibája hogy mert azt mondta daganatos még miután megvizsgálta is, valamitől nagyon szenvedett a kutya és mi az orvos szava szerint azzal a tudattal hogy daganatos el is altattuk hogy ne szenvedjen aztán kiderült hogy mégse volt az. Valami baja mégis lehetett de hogy mi azt már sose tudjuk meg és forog az agyam folyamatosan hogy mivan ha más orvoshoz visszük stb... :(
2013. dec. 14. 22:25
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
mert hogy*
2013. dec. 14. 22:27
 2/12 anonim válasza:

Sajnálom a kutyádat:/ részvétem.

Nekem meghalt a macskám 3hetes volt az anyja nem szoptatta :/ nekem 2hétbe telt mire 'kitudtam heverni :/ de időnként most is könybe lábad a szemem :/

2013. dec. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Nekem másfél bónapba,mire nem éreztem a fájdalmat,de kb. másfél évbe,mire a gondolata sem fájt. Most már teljesen kihevertem,három éve történt. Ég kedvenc elvesztése nagyon nehéz. Én mindig családtagot látok bennük és nem "csupán állatot".
2013. dec. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Tekintve, hogy az előző kutyámat anyámék az akaratom ellenére elvették tőlem anno és semmi beleszólásom nem volt... és valószínű, hogy elaltatni vitték csak úgy (semmi baja nem volt), nekem pedig hazudtak... hááát, nekem még mindig nagyon-nagyon hiányzik az a kutyám és most sem hevertem ki teljesen, pedig februárban lesz 4 éve.
2013. dec. 15. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hétéves koromban elpusztult a kétéves cicám, bélcsavarodás miatt. Kb öt év volt, mire sírás nélkül tudtam gondolni rá.

Nyár elején pusztult el a patkányom, nagyon szerettem őt, és még fiatal volt, másfél éves. Egy daganat nőtt az oldalán, és a kezemben pusztult el. Kapott gyógyszeres kezelést, feloldódott a daganat egy része, aztán kifakadt, végül elvérzett szegény. Ő rá még nem tudok könnytelenül visszaemlékezni.

Szerintem aki könnyedén kiheveri az állata elvesztését, annak igazán nem való ez az egész...

2013. dec. 15. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mikor farmon éltem, jó 10 éve találtam egy Kuvaszt, Bojszi lett a neve, ő volt az első kutyám. Hűséges, jó kutya volt, hozzám ragaszkodott rengeteget csavarogtunk az erdőben, a patakparton, mindenfelé. Egyszer disznóvágás volt, én nem voltam ott a szüleim pedig nem tudták hogy nem ehet disznóhúst. Valószínűleg elég sokat fogaszthatott belőle, ugyanis reggelre felfúvódva, halva találtuk. Nagyon haragudtam a szüleimre, olyan volt mintha "elárultak" volna. Akárhogyan is, az ő hibájuk volt hogy meghalt. Akkor nagyon megrázó volt és hiányzott, de hozzászoktam már ehhez, ami azt illeti. :D

Gyerekkoromban apám, és a nagyszüleim is "eltávoztak" szóval nem volt újdonság ez az érzés. "szerencsére" suli is lekötött, és volt tennivalóm bőven, így szerintem normális időn belül elfogadtam a dolgot.


Mostani kutyám 7 hónapos, és azt kívánom, legalább 40 évig éljen. :D Pont olyan kiskutya amilyet szerettem volna, sokszor olyan mintha nem is kiskutya lenne, hanem valami mélyről jövő életbölcsességet, és nyugalmat látok a szemeiben.


Mindenesetre köszi a sztorit,ha bármi komolyabb baja lenne a jövőben, biztos hogy több állatorvossal fogok konzultálni az ügyben, hogy ne fordulhasson elő ilyen banális hiba.

2013. dec. 15. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
# 6/6: a mostani kutyád milyen fajta?
2013. dec. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Van egy keverék akit befogadtunk és van kanári szigeteki is.. Köszönöm a válaszokat.
2013. dec. 15. 15:49
 9/12 barbara tóth ***** válasza:
Szia .....Nekem 2013 augusztus 20 án halt meg a tüzijáték miatt....mert kiszökött és elütötte egy kocsi......de én néha még most is sírok érte ha látok róla egy képet......Részvétem................
2014. jan. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom a te kutyidat,ahogy minden olyanét aki már nem lehet köztünk. Próbálj arra gondolni hogy most már nem szenved neki,sajnos neki ez volta sorsa,de ne emészd magad tovább! Sajnos egyszer mindenki meghal. Ha nyolc éves volt,akkor már kicsit öreg,nem lett volna már sok,de így is de mindig nézz előre és soha ne nézz vissza!
2014. jan. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!