Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az baj, ha a kutyám nem velem...

Az baj, ha a kutyám nem velem alszik, hanem a szüleim ágyán?

Figyelt kérdés

Amikor kicsi volt, azért nem engedtem fel az ágyra, mert féltem, hogy bepisil. A szüleim ellenben sokszor feltették az ágyukra. Szóval azt hiszem, emiatt szokott oda. Ugyanakkor már sok pro és kontra érveket hallottam arról, hogy mennyire jó az, ha a kutya a gazdival alszik.

Szerintetek ez jó vagy rossz?Én szeretném, ha velem aludna, de hogy tudnám erre szoktatni?


2013. dec. 15. 10:45
 1/1 anonim ***** válasza:
A kutyus különválasztotta a két ágyat: hozzád nem szabad felmenni, a szüleidhez viszont igen. Hívd fel magadhoz, vagy tedd fel magad mellé. Nevelési szempontból semmi baj azzal, ha veled alszik, csak ne túrjon ki és ne sajátítsa el az ágyad. Hátránya az, hogy szőrös lesz az ágyad.
2013. dec. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!