Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cavalier king charles spániel...

Cavalier king charles spániel lépcsőzhet?

Figyelt kérdés
Kétemeletes családi házba lakok, nem panelban. Kb. 35 lépcsőfokot kéne megmásznia. Amíg kicsi akár kézben is tudom vinni, akár később is ha szükségés. Mennyi idős korától tudna egyedül lépcsőzni? Lehet a lépcsőzéstől valami baja?

2013. dec. 15. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát sokan azt mondják nem jó de én hagytam hogy lépcsőzzön valamennyit. Nem olyan sok az a 35 fok. Kicsi korában vedd fel utána olyan 1 éves kortól én engedném, max lefelé felvenném, felfelé meg letenném.
2013. dec. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha genetikailag nincs semmilyen baja, amit erősítene a lépcsőzés, akkor nem lesz semmi baja tőle. Már egészen pici korától lépcsőzhet, nem árt neki.
2013. dec. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hagyd lépcsőzni. Az én kutyusom is elaltatták, mert a lépcsőzéstől tönkrement a gerince (2 emeletes házban lakok, a kutyám 6 éves volt), az orvos mondta h a lépcső miatt...:/ Nem ajánlatos!!
2014. febr. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!