Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek az expressze...

Mi a véleményetek az expresszes/apródos/jófogásos kiskutyás hirdetésekről? Ha ilyen oldalról szeretne valaki kutyát venni miket kell figyelembe vennie?

Figyelt kérdés

2013. dec. 15. 14:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
19%
Milyen fajtát szeretnél?
2013. dec. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
19%
Jobban jársz ha A kutya magazin hirdetései között válogatsz.
2013. dec. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
16%

Elsősorban arra figyelj,hogy pénzt ne utalj előre, mert úgyis csak személyesen tudod átvenni az állatot, így pedig elegendő akkor fizetni.

Én még foglalót sem fizetnék, ha valaki kéri akkor mond meg hogy hát jó van 5 millió máik majd keresek olyat aki nem kér és kész.

2013. dec. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
csau csaut szeretnék egyébként:D
2013. dec. 15. 14:25
 5/18 anonim ***** válasza:
28%
Legyen oltás,chip,legalãbb egyszer látogatható legyen vásárlás előtt,hogy ne a legrosszabb szaporítót fogjad ki.
2013. dec. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
Oltás,chip? Ez mire garancia hogy nem beteg és szaporított kutya? Törzskönyv,szűrések,kiállítási eredmények, évi 1 max 2 alomnál nem több,egy fajtát tenyészt, MINDENRŐL papírja van és jó ajánlások. Innen indulj ki kérdező ha veszel egy kutyát.
2013. dec. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%

Csau-csaut expresszről?:D:D:D:D


Év vicce ember...a csau csau még tenyésztőnél is drága,(200-300e) és még ott is költhetsz rá utána...


Expresszről plüss állatot és szobanövényt veszünk maximum...Ne támogasd a szaporítókat,ha egy mód van rá.

2013. dec. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Drága utolsó válaszoló: igen csau csaut szeretnék, de tudod a legtöbb tenyésztő nem ad el Magyarországra kiskutyát, a belföldi siralmas állattartás miatt. A csau ritka kutyának számít, és sajnos az a helyzet hogyha a tenyésztő nem ad el akkor máshonnan nem igen lehet ilyen kutyát vásárolni. De itt vannak ezek az oldalak, elmondom neked az expresszen például sokan hirdetnek kiskutyát akik törzskönyvesek, tenyészszemlések, kiállítási eredményekkel rendelkeznek.

Igen, tudom hogy egy ilyen kutya elég drága (azért 300.000 nagyon nincs de örülök hogy tudod..) és én egy szóval nem mondtam hogy azért akarok innen venni mert itt olcsó. Nem is vennék x összeg alatt kutyát és a szaporítókat nem támogatom.

Az év vicce vagy

2013. dec. 15. 15:33
 9/18 anonim ***** válasza:
78%

Ilyen oldalakról nem szabad venni kutyát!

Egyébként ismertem csau-csau mestertenyésztőt,aki autó hátuljából árulta a Városligetben a kiskutyákat az Állatkert előtt :)

Szóval ilyenektől nem szabad kutyát venni.Van egyébként fajtamentésük is,a Noé Állatotthon csinálja.Ha nem akarsz százezreket adni kutyáért,de szaporítót se akarsz támogatni és kedvencnek kell,ajánlom őket.

Kicsi kölyköt nem fognak tudni adni,de egészséges felnőtt kutyát igen,ivartalanítva,fullra oltva,chipezve.

2013. dec. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
tudom hogy van fajtamentésük, de én kölyök korában szeretném, most ezért ne ítéljetek el:)
2013. dec. 15. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!