Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Gyugy...

Mi a véleményetek a Gyugy City és a Mesztegnyei angol cocker spániel kennelekről?

Figyelt kérdés
Azon gondolkoztam, hogy valamelyikből vennék kutyust, de az egyik ismerősöm, aki hallott erről a kettő kennelről, kissé visszahúzott. Szerintetek milyenek? Nekem tetszenek a kutyusaik.
2009. nov. 24. 19:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyikről sem hallottam még. De ha adnál linket megköszönném,és tudnék segíteni véleményt alkotni.
2009. nov. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
29%

Végülis megnéztem mindkettőt. A weboldalak szimpatikusak,vedd fel velük a kapcsolatot,meglátod mennyire lelkiismeretesek ilyesmi.

Az is kérdés,hogy milyen célre vennél kutyát.Hobbi kutyának,simogatni otthonra olyan mind1,hogy honnan veszel,viszont kiállítási kutyának,esetleg tovább tenyészteni egyik helyről sem vennék...

2009. nov. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A Gyugy City nem tetszik. 5 kutyájából négynek rá van írva a törzskönyvére, hogy a szülők nem rendelkeznek az előírt minősítésekkel. Eredményeik nincsenek. A másik sokkal jobb, de az sem az igazi.
2009. nov. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Inkább egyikből sem veszek, felkerestem néhány másik tenyésztőt, és egyhangúan azt mondták, hogy egyikben sincs minőségi tenyésztés, csak tömeges szaporítás. Inkább gyűjtök még pénzt egy jobb spánielre.
2009. nov. 25. 19:31
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Jól döntöttél, végre valaki, aki normálisan gondolkodik.
2009. nov. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
75%

Nem csatlakozom az előttem írókhoz, eleve nem vagyok híve annak, hogy véleményt alkossunk másokról a saját tapasztalatunk hiányában.Nekem két Mesztegnyei kutyám van, mind a kettő vidám egészséges okos szuka.Csak az elégedett Gazdik sorát kell végignézni, akik hálájuk jeléjül küldik a sok sok képet kedvenceikről, megköszönve a Mesztegnyei kennel tenyésztőinek a munkáját.

Igaz, mi kiállításra nem járunk, nem is az volt a célunk, mi egészséges jól szocializált kiskutyát szerettünk volna , de ők is megállnák a helyüket a kiállításokon.

És ez sikerült, a Mesztegnyei kutyák a szűrésekben előljárnak, mi is szűrettük őket jó eredménnyel.

Pechane Eszter két Mesztegnyei kutyája terápiás kutya, egy ország ismeri és szereti őket.Kérdezem én, ha nem megfelelő helyről származna Bodza és Jaffa, ilyen hihetetlen eredményt elértek volna?

Olyan embereket kérdezzetek, akik ismerik őket, mert azok véleménye a döntő.

Felháborítónak tartom , hogy más "tenyésztő" (?) úgy alkot véleményt, hogy nem ismer valakit.

Nagy Lászlóné

Holdvári kennel

2009. nov. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%

Hát szerintem annak a kennelnek a kutyái nem hasonlitanak igazából spánielre....

Az meg más dolog,hogy milyen célból veszi a kutyát.Hobbi kutyának hozhatna akár menhelyről is sokkal jobban meghálálná,viszont kiállításra alkalmatlanok azok a kutyák.

2009. nov. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

Hosszas keresés után találtam idén kiskutyát - méghozzá a Mesztegnyei kennelben, akiket csak ajánlani tudok. Engem messzemenően meggyőztek a hozzáértésükkel és a kutyáikkal.

A már 7 hónapos kutyusunk gyönyörű és okos,nagyon büszkék vagyunk rá.

O.G.

2009. dec. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
Én is Mesztegnyei kutyust vettem és csak a legjobbakat tudom róluk mondani!Bármi gondom, kérdésem van mindig segítenek és nagy örömmel veszik ha beszámolok nekik a sikereinkről.Egy kislány spánielt vettem tőlük munka céljára és egy igazi "álomkutyám" lett :-)Teljesen problémamentes, nagyon hamar szobatiszta lett,soha nem hisztizik vagy rombol amikor egyedül marad, imádja a kutyákat,és válogatás nélkül minden embert. 9 hetes kora óta rendszeresen jön velem dolgozni a nyelviskolába ahol tanítok, a diákjaim mindig reklamálnak ha esetleg otthon marad. Kifejezetten nyugodt, barátságos, kiegyensúlyozott volt az első pillanattól kezdve. Most 10 hónapos, hamarosan leteszi az alap engedelmességi vizsgát és remélhetőleg ő is ugyanolyan jó terápiás kutya lesz mint Bodza és Jaffa. Én mindenkinek jó szívvel tudom a Mesztegnyei kennelt ajánlani :-)
2010. febr. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

Örömmel látom, hogy végre olyanok is írnak választ a kérdésre, akik a Mesztegnyei kennelben vették a kutyusaikat, és mind mind elismerő véleményt alkotva.

Az a vélemény a valós, ami tapasztalatból ered, ismételten leírom, csak végig kell nézni a képeket, amiket a boldog Gazdik küldenek a Mesztegnyei kennel tenyésztőinek.

Gondos korrekt felelősségteljes tenyésztők, ha én újra kiskutyát szeretnék vennék csak hozzájuk fordulnék.

Őket mindenkinek bátran ajánlom.

Nagy Lászlóné

2010. febr. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!