Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya ha éhes lenne és...

A kutya ha éhes lenne és bezárnák egy emberrel, és az ember meghalna, megenné a hulláját?

Figyelt kérdés
A kutya húsevő

2013. dec. 15. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Bármily morbid is a kérdésed, volt is már rá példa, hogy a bezárt eb kénytelen volt belekóstolni az elhaltba. Az éhség nagy úr.
2013. dec. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Es olyanrol is tudunk, mikor ember evett a masik ember hullajabol.( volt valami lezuhant repulogep, es csak ugy tudtak eletben maradni a tobbiek.)
2013. dec. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, a saját gazdája hulláját is megenné, volt is rá több példa. A második válaszoló az Alaszkában (?) lezuhant sportolókra gondolt, film is készült belőle. Aztán olyan is volt, hogy egy erdőben a kutyájával gazda ette meg a kutyáját, aki viszont egy medvét elüldözött, ezzel megmentve a férfi életét. És bizony sajnos olyan is volt, az ukrajnai mesterséges éheztetés idején, hogy annyira nem volt mit enni, hogy egyesek gyerekeket raboltak el, hogy azokat megegyék. A Jancsi és Juliska mese sem alaptalan.
2013. dec. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igaz, ez egy mesében volt, de az Ezüst Nyíl (Ginga Nagareboshi Gin) című anime cenzúrázatlan verziójában a gazda a saját lábát vágja le, hogy a kutyának legyen ereje elfutni a városba segítségért. A kutya viszont inkább kihányja.


http://www.youtube.com/watch?v=clbu8f0tN38 11:44-13.30

(annyira nem durva, és gyerekkorom kedvenc meséje :D)

2013. dec. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Erről a kérdésről nekem is az Életben maradtak című film jutott az eszembe. Ott bizony kénytelenek az emberek a többi ember húsából enni... És igaz történet.
2013. dec. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze lehet, hogy megenné. De van egy csomó olyan valódi eset is, ahol meg nem ette meg. Amikor napok vagy hetek után találják meg a gazdája hullája mellett szomorúan...
2013. dec. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én meg olyat is hallottam, hogy gondos gazdi otthon hagyta étlen-szomjan a kutya falkáját 5-10 nagytestű keveréket, amíg ő elment nyaralgatni, és a kutyák felfalták amikor hazaért. Karma. De egyébként kínában volt olyan éhezés, ahol a koldus gyerekeket ették, sőt itthon is volt egy hentes azt hiszem a podmaniczky utcában vagy valahol a belvárosban aki ember húst árult a világháború alatt.
2013. dec. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Igen. Sajnos van ilyen. Én pl.falun ilyen panellakàs szerű házban laktam, ahol az egyik fentlako néni meghalt,és a kutyái valoban belekostoltak...
2014. júl. 8. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!