Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyámnak hasmenése van a...

Kiskutyámnak hasmenése van a jutalomfalattól, mit adjak neki helyette?

Figyelt kérdés

Vizsla kiskutyámmal mostanában kezdtünk el tanulgatni, és a jutalomfalatkébt kapott párizsitől már másodjára volt hasmenése.


Mit adhatnék neki helyette? Másnál is előfordult már ilyen?



2013. dec. 15. 20:18
 1/6 anonim válasza:
0%
Korának megfelelő száraz kutyatápot.
2013. dec. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Van, hogy valamit nem bír a kutya, simán lehet adalékanyag, vagy a husik közül valamit, ami bekerült a párizsibe.

Sajtot/virslit érdemes még megpróbálni. Főtt máj is jó, csak nehezebben adagolható, legalábbis én mindig trutyis leszek:/

2013. dec. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Úgy olvastam/hallottam, hogy a száraz táp nem jó jutalom falatnak, ezek szerint mégis? Próbáltam már, bevált, csak azt mondják a puha/jól elrágható falatokkal könnyebb dolgozni.

A virslit próbáltuk, csak egyidejűleg a párizsivel, szóval nem tudom, higy jó-e, de megpróbálom újra. A sajt annyira nem érdekelte.

2013. dec. 15. 20:36
 4/6 anonim ***** válasza:

máj, csirke akkor

de próbált ki külön-külön

lehet márkafüggő is

bár ha tényleg pici, akkor valamit fel is nyalhatott a földről, ilyen korban még attól is megy a hasuk

2013. dec. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Száraztáp nem jó jutalomfalatnak. Még akkor is, ha szívesen dolgozna rá a kutya, nem jó, mert nem csúszik könnyen. É is volt, hogy használtam (szerintem kb minden hülyeséget megcsináltam már), de gyakran visszaköhögte, mert megakadt/félrement.


Próbáld a virslit. Annak egyébként is jobb az állaga. Ha a parizer csirke volt, akkor meg lehet próbálni a pulykából készültet (bár az talán kicsit drága ehhez).

A főtt hús, főtt máj remek jutalomfalat, de ha a kutya túlságosan bepörög tőle (szóval képtelen érzékelni, mit csinál, annyira ráfókuszál a falatra), akkor a sajt és az alma is beválhat. De ki kell próbálni, mit szeret a kutya, enyém szerintem egy zöldségkeverékre is simán dolgozna (pl uborka kis borsóval-nyammiii). Rengeteg lehetőségetek van. :)

2013. dec. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Apró kockára vágott teljesen száraz kenyeret. Én az adok neki. A dokink szerint kiváló kutyafogkefe.
2013. dec. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!