Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehetek kutyaoktató ha...

Hogy lehetek kutyaoktató ha nem szeretnék suliba járni a kutyámmal?

Figyelt kérdés
persze a vizsgákat letenném. de egyszerűen ahány suliba voltam ott az összes oktató fogalmatlan volt. ha hoztak egy keményebb kötésű kutyát akkor féltek tőle, nem merték átvenni a porázt a gazdától. nem mondom magamról hogy sokat értek a kutyákhoz de képzem magam könyveket olvasok és vannak kutyáim is.
2013. dec. 16. 11:22
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
és én a komolyabb kutyákkal kemény fiukal csajokkal szeretnék foglalkozni. mostani kutyáim szapitól hozottak mindkettőnek idegrendszeri problémái vannak. és már elég szépen haladok velük. és én tényleg segíteni szeretnék nem a pénzt fogom lesni mint a sulik többsége főleg a tükörsulik.
2013. dec. 16. 11:26
 2/31 anonim ***** válasza:
27%
Hát a tükörsuli az kész röhej valóban. egyik ismerősömet elkísértem ... amit ott művelnek az vicc mondtam neki hogy gyorsan hozd el innét a kutyádat. középtanfolyamon a kutya nem megy be a gazdájához a kutyák össze kapnak porázón, szinte alig irányul figyelem a kutya részéről a gazdára. kérdésem hogy a fenébe mentek át a párosok a vizsgán? úgy hogy befizették a pénzt és mehetek tovább. szal valóban csak a pénzt hajtják. de meg is értem akit hülyére lehet venni azt hülyére kell venni. :D
2013. dec. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
96%
Mãr megint tükör suli.Van belőle jó is,én jóba jártam.A kutyám mindent tud,amit kell,igaz én nem csak az órákon dolgoztam vele,hanem minden nap.Vãlassz olyan sulit,ahol olyan oktató,oktatók vannak,akik szerinted jók.Nélkülük nem tudsz fejlődni,ahhoz pedig,hogy oktató lehess,sokat kell tanulni.Akár több suliban is,hiszen egy módszer sem szent,egy oktató sem tud mindent.
2013. dec. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehetsz, semmilyen végzettség nem kell hozzá. Vizsgákat sem kell tenned. Ma Magyarországon az lesz kiképző, aki annak mondja magát. Ha úgy érzed, értesz hozzá, adj fel egy hirdetést és hajrá. Csak egy hibát ne kövess el: attól, hogy te nem tudsz mit kezdeni egy kutyával, ne mondd, hogy menthetetlen, csak azt, hogy a te tudásod meghaladja. Az esetek többségében ugyanis csak erről van szó.
2013. dec. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
0%
nem érdekel hogy lepontoztak de sajnos ezek a tények. valahol nem mindegy hogy az ember kifizeti a pénzt és cserébe elvárja hogy foglalkozzanak vele és ehelyett sz@rnak a fejére. vannak nagyon tré iskolák , sajnos egy ilyenhez volt szerencsém. de csak egyet láttam lehet, hogy van még normális tüköriskola, bár én kétlem.
2013. dec. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
76%

1) Miért kéne átvennie bárkinek is a pórázt a gazdától?

2) Azon kívül, hogy tökösnek gondolod magad, mégis mit tudsz felmutatni, ami alapján ítélkezel más kiképzők felett?

3) A veszélyes kutyától való reális félelem és a saját testi épség óvására tett erőfeszítések miért jelentenek neked problémát?

4) Állatorvos mondta, hogy idegrendszeri problémásak a kutyáid, vagy képzetlenül ezt is remekül megállapítottad egyedül?

2013. dec. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
én úgy tudom le kell tenni valamilyen kiképző vizsgát.
2013. dec. 16. 11:52
 8/31 anonim ***** válasza:
Nem, te semmit sem tudsz, legfeljebb gondolsz vagy feltételezel. Ha tudnád, akkor nem kérdeznéd. Semmilyen papír nem kell ahhoz, hogy kutyákkal foglalkozz, csak a gazdasági rész legyen rendben és az állattartási és ÁNTSZ rendeleteknek felelj meg!
2013. dec. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
akár pórázfegyelem tanításánál akár behívásnál valamint a lefutattásnál át kell hogy vegye a porázt az oktató a gazdától. Valamint az a kutya nem volt veszélyes mivel a kutyában félelem volt az ember és kutyák felé és nem harapott csak kaffogot. én meg valami oknál fogva 1 perc alatt összebarátkoztam vele. na meg azért ítélkezek az oktató felett mert egy 1 éves kutyáról nem tudta megmondani hogy kan vagy szuka. ez már szerintem kicsit súlyos nem ? ennyit értsen egy oktató a kutyákhoz.
2013. dec. 16. 11:59
 10/31 anonim ***** válasza:
82%
Satu,nem tudom,ki pontozott le,szomorú,de egy rossz tapasztalatból kár általánosítani,hiszen nagyon sokan meg elégedettek vele.Egy tanfolyam nem garancia arra,hogy meg is tanul valamit a kutya.Sok múlik a gazdán is.Tényleg inkább az oktató személye az,ami fontos,meg a légkör.Kedves kérdező.Ha nem mėsz és tanulsz élő emberektől soha nem leszel jó oktató.Sok év tanulás ės tapasztalat kell hozzá,meg nyitott elme.
2013. dec. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!