Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehetnek még kullancsok? Vagy...

Lehetnek még kullancsok? Vagy már megfagytak?

Figyelt kérdés
nincs a kutyámon most nyakörv de szeretnék vele az erdőbe csatangolni :D
2013. dec. 16. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
elég enyhe az idő... napközben még talán minuszok sincsenek... szóval ige, lehetnek még kullancsok (a kutyádra meg vigyáz a vadászok miatt)
2013. dec. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, hallottam a TV-ben, nem akkora az esély, mint nyáron, de lehetnek.


[link]

2013. dec. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Erdőben tilos póráz nélkül sétáltatni a kutyát, akár le is lőhetik.
2013. dec. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pff biztos ő is tudja..nem hülye a kérdező Amúgy igen lehetnek :D
2013. dec. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem csak lehetnek, hanem vannak. Én egész évben használok nyakörvet. Viszont most egy alkalommal nem tragédia, ha védelem nélkül mész vele erdőbe, legfeljebb utána jó alaposan kikeféled és átnézed a bundáját, plusz pár napig még többször átnézed, hogy időben ki tudd szedni, ha mégis lenne benne egy-két vérszívó.
2013. dec. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vannak. Tegyél rá cseppet vagy nyakörvet, mert ezek a kis dögök egész évben vannak. Sajnos nincs olyan hideg, hogy elpusztuljanak.
2013. dec. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A mai kullancsok már olyan szinten mutálódtak, hogy szerintem egy atomrobbanást is átvészelnének, nemhogy egy kis hideget. Egész évben van kullancsveszély, és mivel a spot on és/vagy nyakörv sem jelent már régen 100%-os védelmet, ha egyszer kimentek nem a világ vége. Csak ahogyan írták is, jó alaposan nézd át a kutyád otthon.
2013. dec. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!