Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyért csóválja a kurya a...

Milyért csóválja a kurya a farkát ha megszidom vagy kap az újságpapírral a hátsójára?

Figyelt kérdés

2013. dec. 16. 17:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ok, ok, hagyjál már, jó keszek, jó leszek! Ugye örülsz, barátok vagyunk megint, ugye?
2013. dec. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
minek vered azt a szerencsétlen kutyát?
2013. dec. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ezt neten tanácsolták,hogy ráütök egy kicsit a fenekére. Abban nincs semmi...
2013. dec. 16. 18:18
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

és te mit szólnál ahhoz, ha valami rosszat csináltál, mondjuk valamit véletlenül a kuka mellé dobsz és ezért rád suhintanak egyet? neked se tetszene

ezzel csak azt éred el, hogy félni fog tőled, semmi mást, ebből nem tanul, hogy nem szabad

2013. dec. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Tekintély kéne, és akkor nem kéne verni bár az nehezebb, tudom én. ;)
2013. dec. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
29%
Enyém is mindig ezt csinálja, de én nem verem, hanem csak leszidom. Akkor lapít mint az állat, de a farkát azt csóválja. Mintha örülne, hogy idegesíthet... Imádom!! :D
2013. dec. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ujsagpapirral suhintja a kerdezo, ami nem szamit Veresnek.

Csattanas, alt. visszahokolnek tole. Kerdezo kutyajanak ez nem eleg, mert meg tetszik is neki, hiszen csoval.

A nyomatekos NEM szora szoktasd, hogy attol tartson, lenyeg, hogy akkor szolj ra, mikor keszulodik elkovetni a rosszasagot.

Mindig megelozesnek mondd, vagy emeld fel az ujsagot, ha latod, hogy nekikeszulodik.

2013. dec. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
A nagyon nagy alatvedelem alatt gobdoljunk mar bele hogy a kerdezo mert csinalhatja... regen volt ilyen h a kutya ne a kezedtol feljen azert hasznalj ujsagpapirt. (Amugy van alapja) es ha a kutya kap 1-1 pofont esetleg suhintast azon nem tudom mert kell fenn akadni. Teljesen belefer a gyerek és a kutyanevelesbe is szerintem ha az ember nem visszi tulzasba es jokor csinalja. Ahogy irtak azert csoval hogy kiengeszteljen h naaaaa ne hari nem is voltam olyan rossz. Kb bocsanatkeresnek lehet felfogni.
2013. dec. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Persze belefér, csak ezzel az ember saját magát minősíti.
2013. dec. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
érdekes, nem suhintok rá a kutyámra, mégis tudja, mit jelent a nem
2013. dec. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!