Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bullterriernek milyen tápot...

Bullterriernek milyen tápot javasolnátok?

Figyelt kérdés
Lenne még pár kérdésem: Kutyacipőt hülyeség lenne venni? (persze csak mikor sár van, vagy hó) Egy bullterrier kijönne egy cicával és egy yorki kutyával? Írnátok kutya neveket? (Lehetőleg ne magyart) Pl.: Sydney, Jack (én még a Codyra is gondoltam, szerintem az lesz, csak hátha van jobb is.) Amúgy a tápra visszatérve, a Brit Care-t nagyon sokan javasolják, mert az hypoallergén. De a Brit Care-nél jobb tápok is vannak? Hallottam a Royal Caninról még, de azért kérdezem, hogy ti milyen tápokat javasoltok, mert nem nagyon ismerem ezeket. A kutya fogkefe is hülyeség? Vagy van értelme?

2013. dec. 16. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem kell sem cipő,sem fogkefe..jézusom.


Kijön mindenkivel,ha jól neveled,ez csak rajtad múlik.(Falkavezérség)


A Brit Care nagyon jó táp ár-beltartalom arányában.

A Royal Canin rosszabb nála,de a reklám miatt drágább.


Ha tenyésztőtől vásárolsz,akkor kapsz kb. 1 hétre elegendő tápot abból,amit a tenyésztőnél evett.Szépen fokozatosan kell átállni az új tápra.Egy hét alatt kezdetben kicsit keversz a régihez az újból,majd mire elfogy a régi,addigra már az új tápot kapja szinte teljesen.

Fontos,hogy fokozatosan állj át,így nem fog szétfosni semmit.


Van nála jobb táp,de nem feltétlen szükséges.


Egyébként létezik más alternatíva is,pl. a BARF vagy PREY etetés.Olvass utána a neten,sok infó van róla.Facebookon is van már csoport.Nyers etetés lényegében.

2013. dec. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
megnéznék egy bullt kutyacipőben :D brit care-t próbáld szerintem is.
2013. dec. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2013. dec. 18. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!