Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák gyomrának is jó a...

A kutyák gyomrának is jó a pitítós?

Figyelt kérdés
Mikor azt eszem nagyon kívánja, baj,ha adok neki?
2013. dec. 18. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha eszel, a kutya ne "kívánjon" semmit tőled. Ha te eszel, ahhoz a kutyának semmi köze.
2013. dec. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jó de mindig ugrál olyankor, meg sír hogy neki is kell.

Az a kérdés, h adhatok?

2013. dec. 18. 14:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Száraz kenyeret adhatsz, tehát gondolom pirítóst is.


OFF:

ha eszel, a kutyának tilos adni. Majd ha végeztél, akkor. Mindig a vezér eszik először. Ha kiülök a kertbe egy szenyával, a kutyám rohan felém hogy üdvözöljön, de amikor meglátja a kezemben az ételt akkor vagy elmegy, vagy szépen leül és megvárja amíg befejezem. (egyrészt hátha marad neki valami, mert néha egy pici sonkadarabot meghagyok amiért nem zavart meg; másrészről meg végre ráérek megsimizni :D)

2013. dec. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem. Köszi a választ:)

Úgy szoktam én is,hogy megeszem,és egy kicsikét hagyok neki a végéből.

2013. dec. 18. 14:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha a viszonyrendezés már megvolt akkor persze mindegy :D (persze ez nálatok nem áll fenn..)


Tahát ha a kutya tudja hogy te vagy a "vezér" akkor adhatsz neki.. én is szoktam odahívom adok neki egy falatot és utána elküldöm ha nem akarok többet addni.. de ha nem tudod olyankor nyugodt hangon elküldeni akkor én nem adnék.

2013. dec. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!